Gazeteniz, GÖNEN GÜRSES’i izleyin, okuyun..!

Önceki Gün (salı)şehrimiz Gönen’deydik..

Termal turizmi, hayvancılık ve tarımı ve dericilik,el işi oyacılık ve özellikle çeltik üretimiyle de Dünyaca ünlü Gönen Baldosunun marka sahibi ÖmerSeyfettin’in “Ben Gönen’de doğdum” dediği güzel insanların maalesef çirkin sorunlarla uğraştığı Gönen’deydik.

Siyasi umursamazlığa ve halkın iyi niyet, hoşgörü ve tevazuunun istismar sınırlarının aşılıp çevresi ve  Gönen Çayı velhasıl geleceği kirletilen, kirletilmeye devam edilen Gönen’i miz deki partiler üstü  toplumsal uyanışa,toplumsal duyarlılığa ve Gönen’in ayağa kalkışına destek olmak,bizzatihi vaziyetin içinde bulunmak adına, o şehrin bir insanı olarak Gönen’deydik.

-Gönen Ziraat Odası ve Tema Gönüllülerinin tertiplediği imza kampanyasına katıldık. Kampanya için halktan bir işportacı duruşuyla da imza istedik…Onlara yaşanan sorunu,sorunları anlattık,dinledik..

-Şehrimiz Milletvekili Ahmet Akın kardeşimiz ile Gönen Çayı Köprüsü üzerinde karşılıklı söyleşip, ilçemiz hakkında yapılması ve yapılmaması gerekenleri konuştuk..

Gönen’li iki Milletvekilimiz Yavuz Subaşı  ve Ahmet Akın kardeşimizin koordineli çalışma ve Gönen halkıyla birlikte hareket etme, birlikte olma ve sorunları çözme isteği ile kararlılıklarını görünce de bu olumlu duruş ve Gönen’lilik karakterinin gereği olan bu duruşa Ahmet Akın’ın ifadeleriyle şahit olunca  umutlandık, mutlu olduk.. Umutlu olun, inanın, Gönen yine  YEŞİL GÖNEN OLACAK, KARA GÖNEN DEGİL, İNANIN VE BEKLEYİN ve gazeteniz Gönen GÜRSES’i  İZLEMEYİ,OKUMAYI  İHMAL ETMEYİN

Çay suyu kirliğinden ve dayanılmaz boyutta sağlık riski oluşturan zehirli sudan ve kokudan en müzdarip köylerden biriTuzakçı’da çay Köprüsü üzerinde toplanan yüzlerce köylü, çoluk,çocuk kadın herkes dertlerini en son söyleyeceklerini ilk önce ve kestirmeden söyledi,dertleri söylemekten yaşlısı, genci,çocuğu,bebesi dahi imtina etmedi adete sorumlulara yalvardı.

Köy Muhtarı Şeref Ağabey ve nice vatandaş yaşananları. anlatırken ağlamaklı oldular feryat ettiler.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın