Gönen Ak Parti İlçe Teşkilatı’ndan STK’lara Ziyaret TALEP VE BEKLENTİLERİ NOT ALDILAR..!

AK Parti Gönen İlçe Başkanı Av. Merve Üncük İşgüden ve beraberindeki heyet, sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor.Oda Başkanlarının Talep ve Beklentilerini Dinleyen Başkan İşgüden ; ” Sivil Toplum Kuruluşları Bizim İçin Büyük Önem Arz Ediyor” Dedi.

 

İlçe başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, sırasıyla Gönen Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Aydoğmuş, Gönen Pazarcılar ve Esnaf Odası Başkanı Çetin Canbaz , Gönen Ağaç ve Maden İşleri Sanatkârları Odası, SS Yeşil Gönen Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı İlhan Aydın‘a ziyaretler de bulundular.

 

Oda başkanları, bu ziyaretlerden duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, yapmış oldukları çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

 

Oda başkanlarının talep ve beklentilerini dinleyen Başkan İşgüden da gerekli çalışmaları başlatacaklarını belirtti.

 

Ziyaretler sonrasında bir açıklama yapan Başkan İşgüden; ” bizler kurumlarımızı vatandaşlarımızı tek tek ziyaret ederek dertlerini dinliyor sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Bu noktada sivil toplum kuruluşları bizim için büyük önem arz ediyor.

Ak Parti bir hizmet  partisidir. Türkiye’nin daha fazla güçlenmesi ve büyümesi için durmadan yorulmadan bütün sivil toplum kuruluşlarımızla  birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak geleceğe emin adımlarla yürüyeceğiz” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın