Gönen Bu Adamı Çok Sevdi…

ODABAŞI; “Halkın İsteği, Teşkilatın Tam Desteği İle Gönen’e Hizmet Etmek İçin Yola Çıktım.GÖNEN Benim Büyük SEVDAM” Dedi.

Bir Yıllık AK Parti Gönen İlçe Başkanlığı Sürecinde, Toplumun Her Kesiminin (Partili-Partisiz) Takdirini Kazanan Odabaşı, Cami’de, Cenazede, Düğünde, Dernekte, Pazar Yerinde, Kısacası Toplumun Tüm Yaşam Alanlarında Vatandaşların Yanında Oldu.

Halkın içerisinde olmayan, halkını kucaklayan bir başkan olan Gönen AK Parti İlçe Başkanı Erdinç Odabaşı, İlçede adından söz ettirmesinin yanı sıra Balıkesir ve Ankara siyasetinin başrolünde oldu. Siyasetle ilgisi olan veya olmayan her kesime dokunan, onların dertleri dertlenen, sorunlarına çözüm arayan bir profil oldu.

Bu güne kadar ilçede yapmış olduğu çalışmalarını tenkit edenler olsa bile, o doğru bildiğinden şaşmayan, her zaman hizmet etme şuuru ile tüm kesimlerin sevgisini kazanan oldu.

Bir yıllık görev süresinde, ilçede bu güne kadar alışık olunmayan bir çizgide ilçe başkanlığı yürüten Odabaşı, bu yapmış oldukları sayesinde, her kesimin takdirini kazanan oldu.

31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri öncesinde Aday Adayı olan Odabaşı; ” Çıktığım bu kutsal yolda bana yardımlarını esirgemeyen, benimle beraber olan başta teşkilatım ve dostlarıma şükranlarımı sunarım. Diğer 12 aday adayı ile birlikte aday olabilmek için çalışmaktayım. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan kimi işaret ederse onunla birlikte ilçemizin yararına çalışmaya hazırım” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın