GÖNEN EVLADINI BAĞRINA BASTI

CHP Balıkesir Milletvekili- Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet AKIN’ın GÖNEN Programında; Hemşehrileri AKIN’I Bağrına Bastı.

Cumhuriyet Halk Partisinin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak ilk açıkladığı Gönen’li Ahmet AKIN’a ilçede ilgi yoğun oldu.Akın; Vatandaşlar ile kucaklaştı ve hasret giderdi.

ANNESİNİN VE BABASININ MEZARLARINI ZİYARET ETTİ

CHP Balıkesir Milletvekili-Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet AKIN ilk olarak şehir mezarlığında bulunan annesinin ve babasının mezarlarını ziyaret etti.

PARTİLİLER ÇOŞKUYLA KARŞILADILAR

Gönen Kapalı Pazaryeri önünde bekleyen CHP’li partililer ve vatandaşlar Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın’ı bağırlarına bastılar.

AKIN; ” Bu güne kadar sizlerle hep birlikte oldum ve olmaya da devam edeceğim. Bir evladınız olarak, CHP lisinden, AKP lisinden, MHP lisinden ve DP lisinden kısacası hepinizden oy istiyorum. Bunu da istemek benim ahkkım. Benim şehrimi ve sizleri seviyorum. Sizlerinden beni sevdiğinize inanıyor ve güveniyorum. Parlayan bir Balıkesir için ve tabii ki Gönen için sizlere söz veriyorum. Güçlü desteklerinizi istiyorum” Dedi.

KADIN KOLLARI BUKET HEDİYE ETTİ

CHP Gönen Kadın Kolları Başkanı Saliha Melek Akçay ve beraberindekiler Akın’a buket hediye ettiler. Ahmet Akın’da aldığı buketi alanda bulunan vatandaşlara attı.

ŞEHİR İÇERİNDE TUR ATTI

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahnmet AKIN ve beraberindekiler şehir turu yaparak seçim otobüsünün içerisinden vatanşları selamladı. Vatandaşları güzergah boyunca Akın’a sevgileri yoğun oldu.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın