GÖNEN KIZILAY HER YERDE..!

İlçemizi Dört Yıldır Tekerlekli Sandalye Basketbol 3. Lig’te Temsil Eden YEŞİL GÖNEN BESK’i Yalova Yolculuğu Öncesi Gönen Kızılay Derneği Başkanı Ömer ÇİVİ ve Gönüllüleri Hoş Bir Süpriz ile Uğurladılar.

İlçemizi Başarıyla temsil eden; Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu’na bağlı Tekerlekli Sandalye Basketbol 3. Lig’te temsil eden Yeşil Gönen Besk sporcuları Yalova’da gerçekleşecek ve Türkiye’den toplamda 18 takımın katılımıyla oynanacak play off maçları öncesi Gönen’den Kızılay Derneği Başkanı Ömer Çivi ve Gönülleri tarafından uğurlandılar.

Kulüp Başkanı Nusret Sever; ” Bizlere desteklerini hiç esirgemeyen Gönen Kızılay Derneği Başkanı Ömer Çivi Başkanıma ve Kızılay Gönüllüsü arkadaşlarıma duyarlı davranışlarından ötürü çok teşekkür ediyorum. Gönen halkının bizlerden dualarını eksik etmemelerini diliyorum. İnşallah hep birlikte başararak ve kazanarak gelecek yıl Yeşil Gönen Besk olarak ilçemizi 2. lig’te başarıyla temsil etmek istiyoruz” dedi.

Kızılay Gönen Dernek Başkanı Ömer Çivi; ” Gönen Kızılay ekibi olarak her koşulda her zaman vatandaşlarımızın her türlü yardımına yorulmadan, usanmadan koştuğumuz kadar spor’un ve sporcunun’da her daim yanında olmaya devam ediyoruz” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın