GÖNEN KOOP’TAN LOKMA HAYRI

  1. Gönen Yolcu Nak.Taşıyıcılar Kooperatifi; Dün Cuma Namazının Ardından, Gönen İlçe Terminalinde Misafirlere Lokma Hayrı Gerçekleştirdi.

Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kahya; ” Bizler ilçemizde yaşayan veya ilçemizde misafir olmak için gelen vatandaşlara taşıma hizmeti veren bir kooperatifiz. Tüm arkadaşlarım taşımış oldukları sorumluluğun farkında olduğu kadar her anımız vatandaşlar ile iç içe geçmektedir. Tüm bu bilinçle, vatandaşlarımıza daha iyi nasıl hizmet edebiliriz noktasında yeniliklere açık, gelişen ve son model araçlarla yolcuları gidecekleri yere sağ salim ulaştırmanın cabasındayız. Bunlara yaparkende, sosyal sorumluluk adına üzerimize ne düşüyorsa yapmanın da peşindeyiz. Kooperatif üyelerimiz ile birlikte bu gün vatandaşlarımıza lokma hayrı gerçekleştirmekteyiz. ALLAH KABUL ETSİN, destek veren tüm arkadaşlarıma TEŞEKKÜR EDERİM” Dedi.

Bizlerde Gönen Gürses Gaztesi olarak; Taşımacılık sektöründe hizmet veren Gönen Koop. çalışanlarına kazasız ve belasız hayırlı işler diliyoruz.

Baltur Vip

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın