GÖNEN MEMUR SEN’DE YENİ BAŞKAN METİN ERBAY

Ülkemizin en büyük memur platformu Memur Sen Konfederasyonu Gönen ilçe temsilciliği seçimi 05.08.2019 günü Gönen Öğretmen Evi’nde yapıldı. Seçime Büro Memur Sen, Eğitim Bir Sen, Sağlık Sen, Toç Bir Sen, Bayındır Memur Sen ve Diyanet Sen ilçe temsilcileri katıldı. İki adayın yarıştığı seçim sonunda Eğitim Bir Sen ilçe temsilcisi Metin Erbay,Memur Sen Gönen temsilcisi seçildi.

Seçim sonuçları açıklandıktan sonra bir konuşma yapan Metin Erbay “Bugüne kadar gösterdiği gayretli çalışmalardan dolayı önceki dönem Memur Sen ilçe temsilcimiz Hüseyin Demirtaş’a teşekkür ediyorum. Biz de kurucumuz merhum Mehmet Akif İNAN’ınizinden giderek ilçemizdeki tüm memur üyelerimizin hak ve menfaatlerini korumak ve savunmak için gayret ve özveri ile çalışacağız. İlçemizde kamu hizmetlerini veren memur arkadaşlarımızın mutlu ve huzurlu bir şekilde görevlerini yerine getirmeleri, çalışma barışı ve iş doyumunu sağlamak hedefimiz olacaktır.

1 Ağustos’ta başlayan ve masada müzakereci olarak Memur Sen Konfederasyonu’nun bulunduğu toplu sözleşme görüşmelerinin memurların beklentilerini karşılayacak şekilde sonuçlanmasını umuyor ve bekliyoruz ”dedi.

Biz de Gürses gazetesi olarak gönen Memur Sen’in yeni başkanı Metin Erbay’a başarılar diliyoruz.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın