Gönen Ticaret Borsası Ev Sahipliği Yaptı..!

Gönen Ticaret Borsası Ev Sahipliğinde, Balıkesir İl ve İlçeleri Ticaret Odaları ile Ticaret Borsaları Ortak İstişare Toplantısını Gerçekleştirdi.

Gönen Ticaret Borsası ev sahipliğinde Salı günü gerçekleştirilen Balıkesir ili Oda ve Borsalar istişare toplantısında ana günden Balıkesir’in Ekonomisi ve Ticareti  oldu.

Gerçekleştirilen istişare toplantısına, Balıkesir Ticaret Odası, Balıkesir Sanayi Odası, Balıkesir Ticaret Borsası, Bandırma Ticaret Odası, Bandırma Ticaret Borsası, Susurluk Ticaret Odası, Susurluk Ticaret Borsası, Edremit Ticaret Odası, Edremit Ticaret Borsası, Edremit Ticaret Odası, Edremit Ticaret Borsası, Burhaniye Ticaret Odası, Erdek Ticaret Odası, Ayvalık Ticaret Odası, Gönen Ticaret Odası Meclis Başkanları Yönetim Kurulu Başkanları Yöneytim Kurulu Üyeleri katıldılar.

Gönen Ticaret Borsası Ev Sahipliğinde gerçekleştirilen istişare toplantısında bir konuşma yapan Gönen Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim MUTLU; ” Balıkesir İli Oda ve Borsalarının değerli Yönetim Kurulu Başkanlar, Yönetim Kurulu Üyeleri, Gönen Ticaret Borsası olarak Gönen’de sizleri ağırlamaktan mutluluk duymaktayız. Başta ilimizin ve Gönen’imizin ekonomisine ve ticaretine katkı sağlayacağını düşündüğümüz ortak istişare toplantısının hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın