GÖNEN TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLUYOR

Önce Ülkem, şehrim, önce insan diyenler içindir sağduyu .. Aklın yolu nasıl bir ise Gönen’li de o olmuştur işte.

 

Gönen birdir, Gönen sevdadır, Gönen birbirini seven birbirine sahip çıkan güzel insanlar diyarı “Ben Gönen’de doğdum”diyen Ömer Seyfettin’in, şehridir vesselam !

Gönen 82 milyon nüfusuyla bir beraber olsun istediğimiz ülkemiz için;

AkParti Milletvekili Yavuz Subaşı ve CHP Milletvekili Ahmet Akın kardeşimiz başta olmak üzere ve AkParti, Chp, Mhp, İyi Parti ilçe Başkanlarının ve Gönen Belediye Başkanıyla tüm Belediye Meclis Üyelerinin parti farkı olmaksızın bir araya geldiği;

Gönen’imizin beka sorunu olmuş olan Gönen Çayına salınan zehirli,kimyasal atıklarla oluşan sağlık ve yaşamsal bir sorun olarak Gönen’in üzerine kabus gibi çökmüş çevre sorununun halli için tek yürek, tek bilek,her şey Gönen İçin diyenlerin bir araya gelebildiği bir şehir olmuştur.

Gönen Sivil Toplum Platformunun ve Yerel Basının vs.. ortaya koydukları toplumsal iradeden sonrada oluşturulmuş katıksız ve birlik içinde siyasi iradelerin ortaya konduğu bir şehir olmuştur şimdi Gönen.

Ve bu amaçla bu büyük sorunun halli için atılan büyük adımın da sahipleri olarak tüm katılımcı ve gönüllüler ordusu da ayırt edilmeden alkışı haketmişlerdir resmen ! Ve GÖNEN den de tüm Türkiye’ye örnek olunulmuştur.

Daha yolun,başıdır aslında ancak ortak paydalarda ve müşterek noktada buluşmak ilk ama en büyük ve doğru karar olması açısından çok önemlidir.

Gönen bu açıdanda Türkiye’ye örnek olacak bir toplumsal ve siyasi çıkış yakalamıştır.

Şahsen ben bir Gönen’li olarak mutlu ve Gönen’in ülkemin geleceği için daha umutluyum artık!

Sağolasın Gönen, sağ olsun halkın gücü.

Yaşasın birlik,yaşasın Millet, Yaşasın Devlet..

Herşey Gönen için herşey ülkem için !

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın