Gönen’de MUTLU Oluyorum..!

AK Parti Balıkesir Milletvekili Av.Pakize Mutlu Aydemir, Dün İlçemizde Bir Dizi Ziyaretler Gerçekleştirdi. Vekil Mutlu; ” Hükümet Olarak Çiftçimizin ve Üreticimizin Yanındayız. Gönen’de MUTLU Oluyorum. Gönen Denilince Aklıma Gönen Çayı Geliyor” Dedi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Av.Pakize Mutlu Aydemir ilk olarak AK Parti Gönen İlçe Başkanı Av. Merve Üncük İşgüden, AK Parti Belediye Meclis Üyesi – Kadın Kolları Başkanı Firdevs Tümen ve partişlilerle parti binasında bir araya geldi.

Vekil Mutlu; ” Gönen’in benim için ayrı bir yeri var. Gönen insanı çok sıcak ve samimidir. Ben vekil seçilmişsem bunu bir anlamda Gönen’lilere borçluyum. Her fırsatta dile getiririm Gönen ve Gönen’liler benim için önemlidir. AK Partili vekiller olarak sizleri dinlemeye, sorunlarınıza çözümler üretmeye hazırız” dedi.

GÖNEN ÇAYI BİZİM GÜNDEMİMİZDE

Gönen Ziraat Odası Başkanı Necati Özkurt’u makamında ziyaret eden Vekil Mutlu; ” Gönen denilince ilk aklıma gelen Gönen Çayı’dır. Bölge vekilleri olarak samimi bir şekilde yapılması gerekenler konusunda çalışmalarımızı hem hükümet nezdinde hemde bireysel aklamda sürdürmekteyiz. Yakın bir zaman zarfında da burayı eski günlerine döndüreceğiz” Dedi.

Başkan Özkurt; ” Ziyaretlerinizden ötürü çok memnun kaldım. Bizler ilçemizin sorunlarını direk aktarabilmek amacıyla sizlerin ziyaretlerinizi önemsiyoruz. Her zaman kapımız açık. Ortak akılda hareket edersek çözülmeyecek hiç bir sorunumuz yok. Bölge çiftçimizin baş sorunu su paralarıdır ve inanıyorum ki! 31 Mart seçimlerinde AK Partinin oy oranında su paralarının yüksek olması % 10 oy kaybettirmiştir” dedi.

Vekil Aydemir ve beraberindekiler Gönen Kapalı Pazaryerinde ve mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldiler.

Sıcak ve samimi davranışları ile halkın her daim takdirini kazanan Vekil Pakize Mutlu Aydemir, her fırsatta güzel insanların yer aldığı ve Güney Marnara’da siyasetin yol haritasını belirleyen Gönen’i ziyaret edeceğini ifade etti.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın