Gönen,Fatoş Kadıoğlu’yla coştu…

Gönen ilçesinde düzenlenen 4.Yörük Festivalinde sahne alan Fatoş Kadıoğlu, muhteşem bir performansla izleyenleri adeta coşturdu.

Vatan TV’de başarıyla program yapan Türk Halk Müziği sanatçısı Fatoş Kadıoğlu, sevenleriyle birlikte hem coştu, hem de coşturdu.

Gönen Korudeğirmen Çamlık Mesire alanında organize edilen konserde sahneye çıkan ünlü ses sanatçısı, sevilen türkülerini Yörükler Festivalinde seslendirdi.

Gönen’de bir çok kurum kuruluş ve kişinin katılımıyla kutlanan 4.Yörük Festivali kapsamında Mesire alanını dolduran kalabalığa unutamayacakları bir konser veren ünlü sanatçı Fatoş Kadıoğlu, söylediği biribirinden güzel parçalarla izleyenleri coşturdu.

Gönen İlçesinde düzenlenen festival kapsamında konser veren Fatoş Kadıoğlu,Gönenlilere unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti.

Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Fatoş Kadıoğlu’na günün anısına bir plaket verdi. Konserin ardından açıklamada bulunan Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz; “4.Yörük Festivalinde bizlere keyif dolu bir gün yaşatan Türk Halk müziğinin güçlü sesi Fatoş Kadıoğlu Hanımefendiye ve bizleri yalnız bırakmayan, mesire alanımızı hıncahınç dolduran hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gönen Yörükler Derneği Başkanı Zeki Kahya ise yaptığı konuşmada, ” Gerçekten burada olmaktan gurur duyuyorum, mahşeri bir kalabalık var yaşlısı,genci Gönen’den ve Gönen’in tüm köylerinden akın,akın gelmişler.

Festivalimizde Türkiye’nin yakından tanıdığı böylesine mümtaz bir sanatçının ve harikulade bir sesin festivalimizde yer almasından büyük mutluluk duyduk.Bir birinden güzel türküleri ile etkinliğinize katkı sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın