GÖNEN’İ GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR..!

. 2021 Yılında  Gönen’de Büyükşehir Yatırımları ile Damga Vuracak

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel YILMAZ; 26 Eylül Tarihinde Gerçekleştirilen Gönen AK Parti 7. Olağan Kongresinde Güven Tazleyen İlçe Başkanı Av. Merve ÜNCÜK İŞGÜDEN ve Göreve Gelen Yönetim Kurulu Üyeleri İle Tanışmak ve İlçemizin Talep ve Önerilerini Almak İçin İlçemize Ziyarette Bulundu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ; AK Parti Gönen İlçe Başkanlığında Yönetim Kurulu Üyeleri ile tek tek tanıştı ve onlara zor süreçte kutlu davada başarılar diledi.

Başkan Yılmaz İlçe Başkanı Av. Merve Üncük İşgüden ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir süre sohbet ettikten sonra  Gönen’in en önemli taleplerini tek tek not aldı. Beraberindeki daire başkanlarınada talimatlar verdi.

2021 Yılında  Gönen’de Büyükşehir Yatırımları ile Damga Vuracak

Başta aly yapı olmak üzere tarihinde hiç asfalt görmemiş olan Mahalle grup yolları dahil 2021 yılında Gönen’de yapımına başlanacağı müjdesini v eren Başkan Yılmaz; ” 2021 Yılında Gönen’de çok ciddi yatırımlarımız olacak. Bu güne çözüm bekleyen sorunları sizlerin talepleri doğrultusunda en kısa sürede halledeceğiz. Başta çözüm bekleyen alt yapı, asfalt, Gönen Çayı ve bunların yanında imayemize geçen Sulama Birliği ile birlikte 2021 yılında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gönen’e damgasını vuracak” dedi.

Belediye Başkanı İbrahim Palaz’ı Makamında Ziyaret

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Güney Marmara Koordinatörü İbrahim Koman , Daire Başkanları, AK Parti Gönen İlçe Başkanı Av. Merve Üncük İşgüden ve AK Parti Gönen İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile Gönen Belediye Başkanı İbraim Palaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın