GÖRKEMLİ AÇILIŞ..!

İşletmeciliğini Ahmet ÖZDEN ve Levent YEŞİLOĞLU’nun Yaptığı “ÖZDEN LOKANTASI” na Görkemli Açılış.

Her detayın titizlikle düşünülerek hazırlandığı mekanda, başta hijyen olmak üzere kalite ve yenilikten taviz verilmediği gözlerden kaçmadığı işletmenin sahiplerini bu mutlu günlerinde akraba, eş, dost ve yakınları ile protokol üyeleri yalnız bırakmadılar.

Açılışa özel hazırlanan 2 Bin kişilk pilav, ayran ve tatlı ikramı kısa sürede tükendi.

Açılışa; İlçe Kaymakamı Arslan Yurt, Belediye Başkanı İbrahim Palaz, AK Parti İlçe Başkanı Av. Merve Üncük İşgüden ve Yönetimi, AK Parti Meclis Üyesi Kemal Kalyoncu, CHP Meclis Üyesi Ümit Yergal,Esnaf Kefalet Koop. Başkanı Hasan Yalama, Esnaf Sanaatkarlar Odası Başkanı Ömer Aydoğmuş, Pazarcılar Odası Başkanı Çetin Canbaz, Madeni İşler Odası Başkanı İlhan Aydın, Kahveciler Odası Başkanı Naci Kahraman, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Abdullah İnceoğlu,Şoförler Odası Başkanı İbrahim Gümüş, Çevre Esnafı ve çok sayıda vatandaş katıldılar.

Dün Cuma namazı sonrası gerçekleştirilen ” ÖZDEN LOKANTASI” nın açılış kurdelasını, İlçe Kaymakamı Arslan Yurt, Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Gönen Esnaf Kredi Kefalet Koperatif Başkanı Hasan Yalama işletme sahipleri Ahmet Özden ve Levent Yeşiloğlu birlikte kestiler.

“ÖZDEN LOKANTASI”nın işletme sahiplerine Bereket Getirmesini diler, Hayırlı ve Uğurlu Olmasını Temenni ederiz.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği