Görkemli Açılış..!

  1. Gönen Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin Yeniz Hizmet Binasının Açılışına; AK Parti Milletvekili Yavuz Subaşı, CHP Milletvekili Ahmet Akın, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifleri Bölge Birlik Başkanı Erol Ayvaz, Siyasi Parti Başkanları ve Meclis Üyeleri ,STK Başkanları, Banka Müdürleri ile Gönen’liler Katıldılar.

BU BİNANIN MİMARI HASAN YALAMA’dır…

Gerçekleştirilen protokol konuşmalarında genel kanı, ilçemize yakışan böylesi bir tesisi kazandıran Gönen Esnaf Sanaatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalama ve ekinbinin başarısıdır..

Açılış öncesi protokol konuşmalarının ardından halk oyunları gösterileri gerçekleştirildi.

Gönen Çarşı Camii İmam Hatip’i İlhan Can tarafından gerçekleştirilen duanın ardından açılış kurdelasını AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Esnaf Kredi Kefalet Kopperatifler Bölge Başkanı Erol Ayvaz, Banka Müdürleri ve Esnaf Sanaatkar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalama ile Yönetim Kurulu Üyeleri birlikte kestiler.

Gönen Gürses Gazetesi olarak ; Açılışı gerçekleştirilen yeni hizmet binasının başta esnafımız olmak üzere tüm ilçe halkımzıa hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın