Görkemli Sünnet Düğünü

Gülden & Serkan ÇETİN Çiftinin Oğulları Sarp Sıtkı & Samir Efe, Geçtiğimiz Günlerde Erdek Ocaklar’da Çetin Prestige Resort Hotel’de Gerçekleştirilen Törenle Erkekliğe İlk Adımı Attılar.

Gülden & Serkan Çetin çiftinin oğullarının ilk mürüvetlerini yaşadıkları gecede, çifti akraba, eş, dost ve yakınları yalnız bırakmadılar.

Gündüz bölümünde sağdıç karşılamanın ardından Mevlid-i Şerif okutuldu ve konuklara yemek ikramı gerçekleştirildi.

Erdek İlçesi Ocaklar Beldesinde bulunan Çetin Prestige Resort Hotel’de yemekli gerçekleştirilen düğün töreninde, geceye iştirak eden konuklar gönüllerince eğlendiler ve unutulmaz bir gece yaşadılar.

Gülden & Serkan Çetin çifti; ” Oğullarımızın ilk mürüvetlerini yaşadığımız bu mutlu gün ve gece de bizleri yalnız bırakmayan; Ailemize, arkadaşlarımıza, dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. İyi ki varsınız” dediler.

Bizlerde Gönen Gürses Ailesi olarak; Gülden & Serkan Çetin çiftinin oğullarının erkekliğe ilk adım attıkları sünnet şöleninde Sarp Sıtkı & Samir Efe kardeşlerimize geçmiş olsu der, başta Ailesine ve yakınlarına Rabbim daha büyük mürüvetlerini yaşamayı nasip etsin

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın