Halkımızın Hizmetindeyim..!

MKYK Üyesi AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Bor Karbür Tesisi Temel Atma Töreni’nin Ardından Gazetemize Gönen Adına Müjdeli Yatırımlarla Alakalı Açıklamalarda Bulundu.Subaşı; ” İktidar Olarak Söz Verdik Yerine Getiriyoruz. Bizi İzlemeye Devam Edin” Dedi.

Milletvekili Subaşı, yaptığı açıklamada şöyle dedi:

“Çevre Şehircilik İl Müdürlüğümüz ve ekibi Gönen Çayı ve çevre sorunları ile ilgili çalışmalara hızla devam ediyor.. Koordineli bir şekilde devam eden çalışmalarda kısa sürede sonuçlar alınacak. Özellikle DSİ nin Gönen Çayı’nın topyekün temizlik ve islahı ile ilgili ihale kararı günü belli oldu. Ve bu kapsamlı ıslah, temizleme çalışması yapılmadan evvel Gönen Çayını kirleten, zehirleyen,arıtması olmayan veya çalıştırmayanlar hakkında yeniden çalışma ve tespitlerimiz sürüyor..Çalışmalar bitmek üzere.. Şunu bilsinler ki Gönen deki durumun müsebbipleri ister özel olsun ister kamu olsun kim olursa olsun canları yanacak.”

“Geçtiğimiz hafta içerisinde Milletvekil arkadaşlarım Pakize Mutlu Aydemir ve Belgin Uygur ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanımız Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlunu ziyaret ederek Gönen’e Gençlik Merkezi yapımı için söz aldık. Bununla ilgili Gönen’de yer tespit çalışmalarına başladık. Bunun yanında Devlet Hastanemizde gerçekleştirilen görev değişim sürecinin tamamlanmasının ardından eksikliği olan hekim, doktor konusunda da çalışmalarımız hızla sürüyor. Bunlar için de en yakın zamanda netice alacağımıza inanıyorum. Ben halkıma iktidar adına verdiğim sözleri yerine getirmek için çalışıyorum. Çalışmaya da devam edeceğim. “HALKA HİZMET, HAKKA HİZMETTİR” .dedi.

Gönen’imiz her şeyin en iyisini hak ediyor, diyen Vekil Subaşı; “Tüm bunların yanında, bölge ekonomisini canlandıracak halkımıza istihdam sağlayacak büyük bir yatırım içinde bizi izlemeye devam edin” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın