HAYIR DUASI ALIYOR..!

Gönen Devlet hastanesinde erkek hemşire olarak görev yapan Sami DERELİ , yatağa bağımlı hasta bakımında sağlık personellerinin ve hasta yakınlarının en çok zorlandığı konulardan biri olan kişisel temizlik(hastanın banyo ihtiyacı) işlemini çile olmaktan çıkardı.

Tüm sağlık çalışanlarının üzerinde durduğu, hastalıkların da en önemli sebebi olarak gösterilen  kişisel hijyen ve temizlik hususunda ki uygulamarın yetersiz olduğunu , hasta yıkamanın büyük zorluk yarattığını çoğu zaman ise hayal olarak kaldığını belirtti. Gözlemleri doğrultusunda harekete geçen Sami DERELİ , ortaya çıkardığı ürün “PRATİK HASTA YIKAMA SETi” ile yatağa bağımlı hastalara temizlik , hijyen ve beraberinde  banyo konforunu hizmetlerine sundu!

YATAĞA BAĞIMLI HASTALARIN SESİ OLDU!

Başlangıçta görevli olduğu palyatif hasta biriminde tedavi gören hastalarına sunduğu bu ayrıcalıklı hizmet , hasta ve yakınlarının olumlu tepkileri sonrasında tüm hastalara umut oldu .Patentini aldigi ürünü eşiyle birlikte bir atolye kurarak seri üretime geçti .Türkiye’nin her yerinen internet üzerinden gelen siparişlere yetişmeye çalışan dereli:;

Yerli ve milli üretim olan ürünün

hedefinin bütün yatağa bağımlı hastalara ulaşmak olduğunu söyledi .

kullanıcılardan aldığı olumlu tepkiler ile sunduğu güzel hizmetin heyecanını ve gururunu yaşıyor.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın