Hedef 20 Bin İmza

Gönen Çayının Kirliliği İçin İlçemizde Başlatılan İmza Kampanyası Devam Ediyor.

Yetkililer; “Gönen Çayı kirliliği için İlçemizde başlatılan imza kampanyasına Gönen Ziraat Odası, Gönen Tema İlçe Sorumluluğu, Gönen Ticaret Odası, Gönen Ticaret Borsası, Gönen Ağaç İşleri Sanaatkarları Odası, Gönen Berberler ve Kuaförler Odası, Gönen Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Gönen Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi, Gönen Kahveciler Odası, Gönen Madeni İşler ve Sanaatkarlar Odası, Gönen Tuhafiyeciler Odası, Sarıköy Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi, Gönen Süt Üreticileri Birliği, SS. Gönen Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, Gönen Sevdalıları Derneği, Şahika Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Derneği, Gönen Doğa Sporları Derneği, 101 Mahalle Muhtarlığı, Gönen Turizm Derneği katkılarıyla yapılmaktadır.

İmza kampanyasında bu güne kadar 10 Bin imza toplanmıştır. 15 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek imza kampanyasında 20 Bin imza toplanması hedeflenmektedir.

Gönen Çayı kirliliği için imza atmak isteyen vatandaşlarımızın Ziraat Odası, Ticaret Borsası,  Koza Park Cafe, Dönence Cafe, Kordon Park Cafe, Yıldız Park Cafe, Villa Port, Kırmızı Beyaz Marketleri, Şahinler Kahvesi, Kahve Dükkanı, Şehir Kulübü, Garaj Taksi, Esnaf Kefalet Kooperatifi, İstanbul Pazarı, Avantaj Mağazası, Fazilet Eczanesi, Altın Optik, Şoförler Odası, Kamyoncular Kooperatifi, Tayfun Spor, Havuzlu Park Kahvesi, Paşam Cafe’de imza atabilirler.

30.08.2019 – 08.09.2019 tarihleri arasında Park Yolunda imza standı açılacaktır”. Dediler….

Ayrıca; 04.09.2019 – 07.09.2019 tarihleri arasında da Oya Festival alanında da imza standı açılacağı bildirildi.

Duyarlı vatandaşların imza kampanyasına destek vermeleri beklenmektedir.

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın