Her şey Gönen için..!

Gönen Çayı’nda yaşanan kirlilik ve kirliliğin neden olduğu sorun ve sıkıntıları yerinde görmek, vatandaşların bu konuda şikayet ve taleplerini dinlemek için önümüzdeki günlerde AK Parti ve CHP milletvekilleri Yavuz Subaşı ile Ahmet Akın’ın, birlikte Gönen’e gelecekleri,birlikte bir çok ziyaret gerçekleştirecekleri  öğrenildi.

Balıkesir Ak Parti milletvekili  ve MKYK üyesi Yavuz Subaşı ile CHHP Milletvekili ve Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı Ahmet Akın’ın, Gönen Çayı’nda yaşanan kirliliği yerinde görmek  için birlikte Gönen’e gelerek, Çay boyunca inceleme yapacakları öğrenildi.

Konuyla ilgili gazetemize bir açıklama yapan Milletvekili Subaşı, “ Gönen Çayı’nda yaşanan kirlilik  ve pis koku nedeniyle vatandaşlarımız bizlere de arayarak, şikayetlerini ve taleplerini iletiyorlar. Daha önce de milletvekili olarak Gönen Çayı’nda yaşanan kirlilik konusuna yabancı olmadığımızı ve gelişmeleri yakından takip ettiğimizi ,gereğinin yapılması için çok yönlü çalışmaların yürütüldüğünü belirtmiştim.Son günlerde bu konunun kamuoyu nezdinde ısındığını izliyorum.Bizlerde  siyasal partilerimiz farklı da olsa, Balıkesir’in iki milletvekili olarak, Gönen’le de muhabbetimiz, gönül bağımız vatandaşlarımız tarafından bilindiği için, Ahmet Akın ile birlikte, Gönen Çayımızı birlikte ziyaret ederek, vatandaşlarımızın şikayet ve taleplerini yerinde duymak için önümüzdeki günlerde Gönen’e geleceğiz. Yaşanan sorunların çözümü için milletvekilleri olarak üzerimize düşen görev ne ise, yapmaya çalışacağız” dedi.

Gönen Çayı’ndaki kirlilik ve kirliliğin neden olduğu sorun ve sıkıntılarla ilgili Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın da AK parti milletvekili Yavuz Subaşı ile Gönen’e gelerek, bir basın toplantısı gerçekleştirmesi bekleniyor.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın