HER ŞEY GÖNEN İÇİN..!

Elimden geldiği, elimin erdiği, dilimin döndüğü, gücümün yettiği kadarıyla şehrim Gönen ve ülkem Türkiye için iyi niyetle, gayret ve samimiyetle attığım ve atacağım her adımı  ibadet hükmünde görüp halkımın, insanlamızın yanında olan bir Gönen’li arkadaşınız, dostunuz, kardeşiniz olarak, bildiğiniz bir kimlik, bildiğiniz bir dost ve yoldaşınız, ülküdaşınız, gönüldaşınız olarak bu kez Gönen GÜRSES te ve yine birlikte beraber olacağız hamdolsun.

 

Ortak paydamız geçmişimizde de olduğu gibi yine ayni olacak.. Önceki gibi yine ortak gönüllerin,sevdaların, hedeflerin gerektiğinde de kendimiz veya olmayan ve olmayacak yandaşlar adına değil ama şehrimiz Gönen ve Gönen’liler için yeni mücadelelerin , öncüsü sahipleri, tarafı olacağız..

 

Tıpkı daha önceleri gerek deri sanayimizde ki sendika, işçi hakkı yalanıyla fabrikalarımıza fitne, fesat sokan PKK zihniyetli sendikanın başta o günün anlı şanlı parti leri başta olmak üzere destekledikleri ve Hüseyin Yakar Belediyesinin ve sivil toplum örgütlerinin dahi fütursuzca seyrettiği o günlerde yaptığımız gibi sadece gercekleri görüp inandıklarımızı yazacağız..

 

Daha evvel İLKHABER Gazetesi olarak Engin ARICAN ile birlikte Gönen’in sanayisi, ticareti, turizmi ve geleceği için neler yaptıysak yine ve yeniden mücadelelere  girecek kimseye kaşının üstünde gözün mü var deyip bakmadan, sormadan sehrimiz için ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız..

 

Ülkülerimiz olacak.. Amacımızda sadece ve sadece iyi bir Gönen, temiz, düzenli çevresiyle, şehirciliğiyle ve yönetimiyle ülkeye örnek gösterilmesini isteyeceğimiz bir Gönen olacak!

 

Sevginin, saygının, hoşgörü ve tevazunun itibar gördüğü insanların birbirleriyle o eski Gönen’lilik şuur ve bilinciyle birleşip, hemhâl olduğu şahsiyetli, karakterli siyasetçi ve esnaflık anlayışının tekrar hakim olduğu ve olacağı eski Gönen gibi, lakin yeni Gönen için çalışacağız, emek verecek dil dökecek birlikte olacağız.

 

Gazeteciliği ve yazarlığı, insanlık ve dostluğuyla ve dava adamlılığıyla, milli, halkçı ve hakkaniyetli duruşuyla takdir ettiğim Engin ARICAN vesilesi ile burada, buradan şehrimin insanı Gönen’li lerle beraber olacağım…

 

Aynen daha önceleri de Balıkesir Birlik Gazetesinde, Bandırma-Gönen İlkhaber’de olduğu gibi ve Kuvayı Gazete’si de olduğu gibi, Gönen ve Türkiyem için yazacağım başka hiç bir şey için değil !!!

 

Gönen için, Gönen’li için ne bir gram az ne bir gram fazla ama neyse onun olduğu ve olacağı her davada her olayda, olması gereken yerde ve Gönen’in yanında, Gönen’liyle beraber Gönen’in menfaati, hayrı, selameti ve güzelliği için biz burada olacağız.

Gönen’in okuyan, düşünen, sorgulayan ve cesaretle, inançla güzel ilçemiz için gerçekleri, doğruları inatla söyleyecek, yazacak  evlatlarının  sesine, paylaşımlarına, ihtiyacı var. Baştan belirtelim: Yazılarımızda bir eksiğimiz, yanlışımız olursa af ola. Derdimiz ve davamız, halistir ve kimse niyetimizden  endişe, şüphe duymamalı..

 

Selametle kalın..

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın