İLÇEMİZ NEZİH BİR MEKANA DAHA KAVUŞTU ÖZTÜRK CAFE AÇILDI

İşletmeciliğini Önder ÖZTÜRK’ün Yaptığı ÖZTÜRK CAFE İsimli İşyeri Açılışı, Dün Cuma Namazından  Sonra Saat: 14:oo da Gerçekleştirildi.

Malkoç Mahallesi Okullar Caddesi üzerinde Şirin Büfe Karşısındaki işyeri açılışında bir konuşma yapan Gönen Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Dökmen; ” Önder arkadaşımın ve oğlu Özgür kardeşimin yeni işyerleri hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Rabbim bol bereketli kazançlar nasip etsin. Mahalli sakinlerinin yararlanacağı bu nezih işyerinin herkezlere hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Gerçekleştirilen duanın ardından açılış kurdelasını AK Parti Gönen Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Karakaya, Gönen Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Dökmen, MHP Gönen İlçe Başkanı Hasan Akgün, Gönen Esnaf Sanaatkarlar Odası Başkanı Ömer Aydoğmuş, Kahveciler Odası Başkanı Naci Kahraman, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Abdullah İnceoğlu ve Özgür Öztürk birlikte kestiler.

Açılış sonrası vatandaşlara pilav, ayran ve tatlıdan oluşan ikram verildi.

Bzilerde Gönen Gürses Gazetesi olarak, açılışı gerçekleştirilen ÖZTÜRK CAFE isimli işyerinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın