İlk ziyaret Ak Parti’den

MHP İl Başkanlığına atanan Ekrem Gökay Yüksel’i ilk ziyaret eden Ak Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı oldu. Subaşı, “Öncelikle sizlere hayırlı olsun diyorum. Cumhur İttifakı süreci içerisinde MHP’de seçilen vekil olmasa bile bizlerde Cumhur İttifakı oylarıyla vekil olarak mecliste sizleri ve Balıkesir’i temsil ediyoruz. Mecliste Balıkesir’den MHP milletvekili olmasa bile bizlerde sizlerin de vekili olarak görmeniz temennisi  içerisindeyiz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli tarafından MHP Balıkesir İl Başkanlığına atanan Ekrem Gökay Yüksel’e ilk ziyareti Ak Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı yaptı.

Milletvekili Yavuz Subaşı, MHP İl Başkanlığı binasına gelerek İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel’i makamında ziyaret etti. Ziyarete MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri yanı sıra partililer katıldı.

Ziyarette konuşan Milletvekili Subaşı, “Öncelikle sizlere hayırlı olsun diyorum. Cumhur İttifakı süreci içerisinde MHP’de seçilen vekil olmasa bile bizlerde Cumhur İttifakı oylarıyla vekil olarak mecliste sizleri ve Balıkesir’i temsil ediyoruz. Bu vesileyle mecliste Balıkesir’den MHP milletvekili olmasa bile bizleri sizlerin de vekili olarak görmeniz temennisi içerisindeyiz. Bu çerçevede inşallah ülkemizin daha güzel günlere gitmesi için el birliği ile her iki liderimizin dediği gibi ittifakın ilerlemesi için elimizden geleni, çalışmalarımızı yapacağız. Sizlerden gelen talepleri, telefonları hiçbir şekilde Ak Parti MHP farkı gözetmeksizin karşılamaya gayret edeceğiz” diye konuştu.

MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel ise; “Bizleri ilk ziyaret eden siz oldunuz sizlere yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yüksel, “15 Temmuz ihanet sürecinden sonra yeni kapıda daha da olgunlaşan bu süreçte Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin Cumhur İttifakına olan hassasiyetinin bütün yönetim kurulu arkadaşlarımızın bilincinde olduğu dönem içerisindeyiz. Bu sürecin Allah nasip kısmet ederse 2023 yılına kadar devam edeceği ilelebet beraberliğimizin süreceğinin kanaati içerisindeyiz. Bizde katkı sağlayarak, sizlere faydalı olarak yükünüzü hafifletmek istiyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak talep etmekten ziyade yardımcı olmak istiyoruz. Balıkesir kamuoyunda Milliyetçi Hareket Partisi’nin varlığını hissettirmek, sizinle birlikte olmak gururlandırıyor bizleri” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın