İlklerin Kulübü TAYFUNSPOR Kulübü..!

İlçemizin En Köklü ve En Eski Kulüplerinden TAYFUNSPOR Kulübü Futboldan Sonra Masa Tenisi Branşının Açılışı İlçe Protokolü İle Gerçekleştirildi.

Dün gerçekleştirilen açılış ile İlçemizde ilk kez bir kulüp masa tenisine sahip çıktı. Bu sayede İlçe Kaymakamı Faruk Bekarlar’ın bu güne kadar bir masa tenisi kulübümüz olsun isteğide yerine gelmiş oldu.

Açılışta bir konuşma yapan Kaymakam Bekarlar; ” İlçemizde spora her geçen yeni branşların katılması çok sevindirici. Kulüp başkanımızı ve yöneticilerini tebrik ediyorum. Umarım diğer kulüplerimize de örnek olur. Spor sadece futboldan ibaret değildir” Dedi.

Açılışa; Gönen İlçe Kaymakamı Faruk Bekarlar, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Dökmen, AK Parti Gönen İlçe Başkanı Merve Üncük İşgüden, Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı, CHP Gönen İlçe Başkanı Ünsal Acar, Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz, DP Gönen Belediye Başkan Adayı Yılmaz Akıncı, Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yılmaz, İlç.e Gençlik İşleri Spor Müdürü Hüseyin Demirtaş, Tayfunspor Kulüp Başkanı Mustafa Doğan , Okul Müdürleri ile sporcular katıldılar.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın