İŞTE AK PARTİ GÖNEN İLÇE YÖNETİMİ

AK Parti Gönen İlçe Başkanı Av. Merve Üncük İşgüden İlçe Yönetimini Açıkladı. 08 Şubat Cuma Günü İl Başkanlığından Onay Alan Ak Parti Gönen İlçe Yönetimi Görevine Başladı.

Uzun süredir merak edilen ve her kafadan farklı seslerin çıktığı AK Parti Gönen İlçe Başkanlığı Yönetimi onay aldı ve görevine başladı.

AK Parti Gönen İlçe Başkanı Av. Merve Üncük İşgüden’in gazetemize yapmış olduğu açıklamada; ” Geçtiğimiz Cuma günü itibariyle yönetimim onay aldı. Bundan sonraki süreçte birlik ve beraberlik içerisinde 31 Mart Yerel Seçimlerine odaklanmış durumdayız. Yeni Yönetimin Gönen’imize hayırlar getirmesine dilerken, değerli yönetici arkadaşlarıma da çalışmalarında başarılar dilerim. Şimdi bir tek şeye ihtiyacımzı var o da ” BİR ve BERABER OLMAYA” Bunu da başaracağız” Dedi.

Yeni oluşan Yönetim kadrosunda Merve hanımla birlikte dört bayan yönetici yer almakta. Her kesimden ismin yer aldığı Liste Şu şekilde;

AK PARTİ GÖNEN İLÇE YÖNETİMİ

AK PARTİ GÖNEN İLÇE BAŞKANI – Av. Merve Üncük İŞGÜDEN

  1. Erdin ALTUNCU, 2. Hasan TÜRKAY, 3. Akif DOĞAN, 4. Abdullah MUTLU, 5. Mehmet ÖZENÇ, 6. Zekeriya DAĞLI, 7. Mehmet KARAGÖL, 8. İsmail ULUTAŞ, 9. Merve ÇENGELOĞLU, 10. Emine YILMAZ, 11. Erhan ÇOLAK, 12. Ahmet BAKIR, 13. Erhan BALABAN, 14. Erhan OVALI, 15. Burak SELVİ, 16. Adem YÜCEL, 17. Erdal PULLUK, 18. Mehmet Ali AKDAĞ, 19. Selda TOPBAŞOĞLU…
Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın