İstişare ve Uyum İçerisinde..!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz Başkanlığında 20 İlçe Başkanlarının ve Daire Başkanlarının Katılımıyla Stratejik Planlama Üst Kurul Toplantısı Dün Gerçekleştirildi.

Bilindiği gibi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığının 2020-2024 Stratejik Palanlaması kapsamında her ilçe kendi Belediye Başkanlığının hazırlamış olduğu ve tüm şehri kapsayan Şehir Strateji Planlarını sunmuştu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz; ” Birlikte düşünerek, birlikte hareket edecek, birlikte planlayacak ve bu şehri birlikte yöneteceğiz.Bu bağlamda, İstişare ve uyum içerisinde, şehrimiz için sonuç odaklı yaklaşımı benimseyerek katılımcı bir anlayış ile yürüttüğümüz Stratejik Planlama Sürecinin sonuna yaklaşıyoruz.
Bu kapsamda meclise sunulacak stratejik planlama ile ilgili 20 ilçe belediye başkanımız ve daire başkanlarımızın yer aldığı Stratejik Planlama Üst Kurulu ile bilgi paylaşımında ve değerlendirmelerde bulunduk” dedi.

Stratejik Palanlama üst kurul toplantısına katılım gösteren Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz’da ; Her bölgenin kendi ihtiyaçlarına göre hazırladığı stratejik plan çalışmaları Balikesir Büyükşehir Belediyesi Meclisinde tekrar görüşülerek meclis üyelerininde görüşleriyle bölgelerin hizmet planlaması gerçekleştirilecek.

İlçemiz için oluşturduğumuz stratejik plan ile tüm bölgenin ihtiyaçlarına göre oluşturulacak stratejik planın görüşmelerini Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ve ilçe belediye başkanlarımızın katılımıyla gerçekleştirdik” dedi.

Gerçekleştirilen toplantının ve alınan kararların başta ilçemiz Gönen’e, Gönen’de yaşayan tüm halkımıza ve Balıkesir’i mize hayırlar getirmesi dileğimizle.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın