İYİ Parti’den aşure ikramı

İYİ Parti Gönen ilçe teşkilatının muharrem ayı nedeniyle düzenlediği geleneksel aşure ikramı, parti binası önünde yapıldı.

İYİ Parti Gönen ilçe teşkilatı tarafından organize edilen 500 kişilik aşure etkinliği, saat 13:30’da başladı. Aşure etkinliğine Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz,Gönen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılman,CHP Gönen İlçe Başkanı Ünsal Acar,İYİ Parti Manyas İlçe Başkanı Pınar Kesenci Karaoğlanoğlu,Gönen Ticaret Odası Meclis Başkanı Hasip Osman,Gönen Belediye Meclis Üyeleri,İyi Parti İlçe Yöneticileri,partililer ve bir çok vatandaş katıldı.

Muharrem ayının en güzel günlerinin yaşandığı bu günlerde İYİ Parti ilçe teşkilatı olarak bunu vatandaşlarla paylaşma duygusunu yaşadıklarını dile getiren İYİ Parti Gönen ilçe başkanı Fedai Coşkun;“İYİ Parti Gönen ilçe Başkanlığı olarak aşure etkinliğimizi gerçekleştirdik. Gönen halkı da bu etkinliğimize yoğun ilgi gösterdiler.

Yapmış olduğumuz hayrımızın etkinliğimize katılıp yiyen herkese şifa olsun. Rabbimizin rahmet ve bereketi Gönenli hemşerilerimin üzerinde olsun.

Bizler İYİ Parti olarak yeni kurulan bir partiyiz. Ama aşure etkinliğimizi ileriki zamanlarda gelenek haline getireceğiz. Bizler İYİ Parti olarak halkımızın bizi kabullendiği bir siyasal hareketiz. Parti gözetmeksizin halkımızla kucaklayarak iç içe olacağız” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın