Kaftancıoğlu’ndan Teşekkür Ziyareti…

Yoğun çalışma programı arasında Gönen’e gelen CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun Gönen’deki ilk durağı CHP İlçe binası oldu.

23 Haziran’da gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmalarına destek veren CHP Gönen İlçe Yönetimine teşekkür ziyaretinde bulunan Kaftancıoğlu, burada CHP Gönen İlçe Başkanı Ünsal Acar,Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Gençlik Kolları,Kadın Kolları Başkanı Saliha Akçay ve Gönen Belediye Meclis Üyeleri, İlçe yönetimi ve kalabalık bir partili grup tarafından karşılandı.

Gönen ziyaretinde Kaftancıoğlu’na, CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın ile CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı,CHP Balıkesir İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Şener ve İl yöneticileri Servet GÜZEL,Cengiz ÇEKDEMİR,Aysel ZERENLİ,Filiz YAVUZ,Nurhan ASLAN,Sakine ACAR,Gençlik kolları BŞK. Burçe PEKTAŞ eşlik etti.

Ziyaret sırasında kısa bir konuşma yapan Kaftancıoğlu, İstanbul’da tekrarlanan seçimde Cumhuriyet Halk Partisi olarak bir hikaye yazdıklarını belirterek “Bu başarının tek sırrı var, o da sizlersiniz. Gönen’den ve Türkiye’nin bir çok bölgesinden bir çok vatandaşımız oy kullanmaya geldi.

Kaftancıoğlu, bu tarif edilemez bir birliktelikti” diye konuştu.31 Mart yerel seçimleri ve sonrasında Gönen’i özellikle takip ettiğini ifade eden Kaftancıoğlu, Gönen’in çok özel bir yer olduğunu söyledi.

23 Haziran’da, Ekrem İmamoğlu’nun zaferiyle sonuçlanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Gönen ilçe örgütünden gelen desteğin çok anlamlı olduğunu belirten Kaftancıoğlu, Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz nezdinde bütün partililere bir kez daha teşekkür etti.

Kaftancıoğlu’na,Gönen İlçe kadın kolları başkanı Saliha Akçay,kendi yaptığı Gönen’in meşhur oyasını takdim etti.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın