“KAPIMIZ ESNAFA AÇIK” PROTOKOLÜ İMZALANDI

Şekerbank düzenlenen bir törenle, Gönen Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile ” Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı. Şekerbank Gönen Şubesini kapsayacak protokol, Şekerbank Gönen Şube Müdürü Hasan Kırlı ile Gönen Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Aydoğmuş arasında imzalandı.

“Kapımız Esnafa Açık” protokolü ile odaya kayıtlı olan esnafın, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz 3 ayda bir taksit ödemeli ve 48 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçları karşılanıyor. Ayrıca, protokol kapsamında odaya kayıtlı olan esnafın maaliyetlerini rahat yönetebilmeleri için farklı ücretler ödemeden kullanabilecekleri komisyonsuz sabit ücretli ” Fiks POS” ürünü de sunuluyor. ” Kapımız Esnafa Açık” platformu ile esnafın iş hacminin artması ve böylece kapılarının hep “AÇIK” kalması , üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedeflenmektedir.

“Kapımzı Esnafa Açık” protokolünün imza töreninde konuşan Şekerbank Gönen Şube Müdürü Hasan Kırlı, ” Kapımız Esnafa Açık” projesinin “Mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim, kapıları hep açık kalsın” mesajı ile başladığını beltirtti. Kampanyaları kapsamında tüketicileri mahalle esnafından alışveriş yapmaya yönlendirdiklerini ve bu alandaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Kırlı, “AÇIK” platformu ile esnafın işlerini kolaylaştıracak ve onların rekabet gücünü arttıracak yeni ürünler sunduklarını kaydetti.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın