Kavgacı Siyasete Karşıyız, Yeni Projelerle Sahada Olacağız

Cumhur İttifakı Gönen Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı, STK Ziyaretlerine; Ziraat Odası, Pazarcılar Odası, Umum Ağaç İşleri Odası, Hayra İlme Hizmet Vakfı, Berberler Odası ve Gönen İlçe Müftülüğü Ziyaretleri ile Devam Etti.

Geçmişi ve kişileri karalamak, kötülükleri görmek yerine geçmişteki güzellikleri, değerleri örnek alarak çalışmalarına devam ettiğini belirten Cumhur İttifakı Gönen Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı “ Bizim en büyük hayalimiz İlçemizi geçmişteki güzel günlerine çağımız koşullarına ayak uydurarak taşımak. STK’larımız, esnaflarımız ve farklı kesimlerle el ele vererek sorunları çözüp, eksik hizmetleri tamamlayacağız. AK Parti belediyeciliği demek vatandaş odaklı hizmet demek. Bizlerde bu anlayışla gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. “ dedi.

İlk günkü heyecanla çalışmalarını sürdürdüklerinin altını çizen Odabaşı; ” Gerçekleştirdiğimiz tüm ziyaretlerimizde, vatandaşlarımızın sorunlarını ve yapılabilecekleri not alıyoruz. Şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki! Kısa, orta ve uzun vadeli projelerimizi vatandaşlarımıza şeffaf olacak. Tüm bunları vatandaşlarımız sorgulayabilecek. Eğer ALLAH Bizlere görevi nasip ederse, STK’larımızla ortak el ele projeler oluşturup bunların hepsini periyodik toplantılarda STK’larımızın sorgulamasını sağlayacağız” Dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın