Kaymakam YURT’tan İadeyi Ziyaret

Gönen İlçe Kaymakamı Arslan YURT, İlçemizdeki STK’lara İadeyi Ziyaretlerini Sürdürüyor. Kaymakam YURT; Gönen Ticaret Borsası’na İadeyi Ziyaret’te Bulundu.

Yaklaşık 25 gün önce kararname ile ilçemize atanan Gönen İlçe Kaymakamı Arslan YURT; Kendisine “Hayırlı Olsun” ziyaretlerinde bulunan Gönen Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim MUTLU , Meclis Başkanı Nail ÇALIŞKAN ve Meclis Üyelerine , Bölgenin en modern Hizmet binasına sahip Gönen Ticaret Borsası’nda iadeyi ziyaret’te bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim MUTLU, Kaymakam Arslan YURT’a hizmet binasını gezdirdi ve bilgilendirmede bulundu.

Kaymakam Arslan Yurt ve beraberindekiler Meclis Toplantı salonunda meclis üyeleri bir süre sohbet ettiler. Sohbet konusu İlçemizin tarım ve hayvancılığındaki gelinen nokta ile gelecekte yapılabilecek Borsa adına ve ilçemiz adına yatırımlar konuşuldu.

Ziyaret sonunda İlçe Kaymakamı Arslan YURT, Borsa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim MUTLU, Meclis Başkanı Nail ÇALIŞKAN, Meclis Üyeleri Nuray YENERAY, Mehmet ENCİN, Şinasi ÇOŞKUN, Hüsyein ORTA, Yakup BERBEROĞLU, Arda ÖZER,Hikmet ÖZGEL  ve Genel Sekreter Taner KEŞANLI toplu hatıra fotoğrafı çekindiler

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın