KENDİ ADAYIMIZ İLE GİRECEĞİZ

İYİ PARTİ Gönen İlçe Başkanı Uçar CAN; ” henüz bir yıllık bir partidir. Buna rağmen TBMM de grup kurmayı başarmıştır. Gönen’de İYİ PARTİ % 17 oy almıştır. Başlangıç için bu oran hiç de küçümsenmeyecek bir orandır” Dedi.

CAN; “Özellikle İYİ PARTİ; Türkiye çapında iftira, sindirme, ve sansür yolları ile yok edilmeye çalışılmış bir partidir. Buna rağmen bütün illerde ve ilçelerde yapılanmasını ve yenilenmeyi tamamlamıştır.

Şu anda Genel Merkezimizin fiili de olsa bir ittifak açıklaması yoktur. Bu nedenle bizler tüm il ve ilçelerde Belediye Adaylarımızı çıkaracağız.

Gönen ilçesinde de bir yeniden yapılanma hareketi oluşturmaya çalışılmış, benim  işlerimin yoğunluğu nedeniyle; görevden affımı ısrarla istememe rağmen; netice itibariyle; Genel Merkezimizin ve İl Başkanımızın ricası ile tekrar Gönen İlçe Teşkilatı Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. İstişare etmeden hiçbir kararı almayız. Bu demokrasinin gereğidir. Genel  Merkezimizin alacağı kararlar; parti disiplini açısından önemlidir. Görüşlerimizi, önerilerimizi sunarız ancak verilen ortak kararlara uyma mecburiyetimiz vardır.

Yerel Seçimler için; 01-15 ARALIK tarihi arasında Belediye Başkanlığı ve Meclis aday adayı başvurularını alacağız. Herkes müracaat edebilir. Demokratik yöntemlerle adaylarımız belirlenecektir.

İYİ PARTİ çok yeni bir partidir ancak kesinlikle iddialıdır. Çok kısa sürede yakaladığı başarıyı çok daha üst seviyeye çıkaracak güçtedir. Çünkü; İYİ PARTİ bu gidişata dur diyecek yeni bir umuttur.

İYİ PARTİ, Türkiye Milletinin tamamının oylarına taliptir ve iktidarın en güçlü alternatifidir. Tek ölçümüz vardır; Hukuk Devleti vasfı ile ATATÜRK ilkelerinden asla vazgeçmeyiz. Adalet ve liyakat, vazgeçilmez iki önemli unsurdur, bundan taviz yoktur.

Vatansever herkes, bizim insanımızdır. Biat; Yüce Allah’adır, kula kulluk etmeyiz. İtaat ise; istişare edip, ortak akıl ile hareket edenleredir.

Demokrasi ve hukuk ışında; Ülkemizin birliğini, beraberliğini ve refahını hedefimiz olarak görüyoruz. Bölücü, vatan haini olmayan, her türlü silahlı veya silahsız darbelere karşı olan ve katkı vermek isteyen her VATANSEVER’ e kapımız açıktır.

Tüm Gönen Halkına Saygılarımızı sunuyoruz. Allaha emanet olunuz” Dedi.

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın