Kent Konseyi ilk toplantısını gerçekleştirdi

Gönen Kent Konseyi’nin ilk toplantısı, Gönen Belediyesi Çok Amaçlı Salonda gerçekleştirildi.

Gönen Kent Konseyi Başkanı Doğan Ceylan, “Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte, Şehrimizin ortak aklına ve ortak sesine kulak vereceğiz.” dedi.

Amacımız bir olmak, ilçemizi kapsayan sorunları birlikte çözümlemenin yollarını aramak ve ilçemiz için güzel projeler üreterek genel ve yerel yönetimimizin gücü ile birleşerek başarılı olmaktır.  Ayrıca Belediye Başkanımız İbrahim Palaz’a, ilçemiz için yapılacak olan her projede Kent Konseyimizin de görüşlerine önem vereceğini bizlere hissettirdikleri için ayrıca teşekkür ediyorum.

Kurulacak olan meclis ve çalışma gruplarımızda gönüllülük esasına dayanarak başta sivil toplum kuruluşlarımızın üyelerine ve tüm halkımızın desteğine ihtiyacımız var.

Başkan Ceylan; İlçemizin vizyonumuzun ve hemşehrilik bilincimizin geliştirilmesi, hak ve hukukun korunması, sürdürülebilir kalkınma, çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma, dayanışma ve adil yönetim ilkelerini hayata geçirmek başlıca görevlerimiz olacaktır. dedi.

Toplantıya konuk olarak katılan Gönen Belediye Başkan Yrd. Mehmet Yılman, yönetim kurulunu tebrik ederek, hep birlikte sağlayabilecekleri katkılar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın