KİMSENİN EKMEĞİYLE OYNAMAYACAĞIZ

‘Her kesimi dinleyerek sorunlara çözüm odaklı yaklaşacağız. Gönüllere hitap edeceğiz, gönül belediyeciliği yapacağız” diyen Millet İttifakının Gönen Belediye Başkan adayı İbrahim Palaz, tarafsız yönetim sözü vererek “Alnının teriyle üreten, emek veren belediye ve Kaplıca çalışanlarımızı işten çıkartmayacağız. Kimsenin ekmeğiyle oynamayacağız. Bunun sözünü hem partim hem kendi adıma veriyorum. Biz, ayrıştırmaya değil kardeşliğimizi pekiştirmeye geliyoruz” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerde yoğun ilgiyle karşılanan ve toplumun her kesiminden destek gören Millet İttifakının Gönen Belediye Başkan adayı İbrahim Palaz, 31 Mart’tan sonra hiçbir belediye çalışanın kişisel nedenlerden dolayı isten çıkartılmayacağını söyledi.

Gönül belediyeciliği yapacaklarını vurgulayan Palaz, “ Bizler kavgaya, çatışmaya, husumete gelmiyoruz. Tam tersine kardeşliğimizi pekiştirmeye, Gönenimizi yaşanılır kılmaya, huzurlu ve sağlıklı bir kent haline getirmeye geliyoruz. Oy veren, vermeyen bütün Gönenlilere adil ve eşit hizmet vermeyi; izzet, şeref ve kul hakkının gereği sayacağız. Göreve başladıktan itibaren belediyede liyakat ve ehliyeti en büyük kriter olarak göreceğiz. Alnının teriyle üreten, emek veren belediye ve Kaplıca personelini, herhangi bir kişisel nedenden dolayı işten çıkarmayacağız. Kimsenin ekmeğiyle oynamayacağız.kimsenin işine son verilmeyecek. Bunun sözünü hem partim adına hem de kendi adıma veriyorum” dedi.

 

HALKIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ

 

“halkımızı severek, şefkatle yaklaşarak gönüllere hitap edeceğiz. Halkın acılı ve tatlı günlerinde mümkün mertebe yanlarında olacağız, her kesimini dinleyerek sorunlara çözüm odaklı yaklaşacağız” diyen Millet İttifakının CHP Belediye Başkan adayı İbrahim Palaz, “Samimi ve içten olarak, halkımızı severek, şefkatle yaklaşarak gönüllere hitap edeceğiz. Halkın acılı ve tatlı günlerinde mümkün mertebe yanlarında olarak, halkın her kesimini dinleyerek sorunlara çözüm odaklı yaklaşacağız. Kadromuzla egoları ile hareket eden yönetici bulundurmadan, var olan bütçeyi kullanırken gerçekten yönettiği yerin asli ihtiyaçlarına göre harcayarak, ihtiyaç sahibi kişilere, yardımları gizlilik içinde ve gerçekten hak edene yapacağız.Gönen  halkımızın tercihlerine güvenerek, bundan sonraki iradelerini bizden yana kullanacaklarını ve karşılığını da alacaklarını biliyor ve onlara güveniyoruz” açıklamasını yaptı.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın