KURBAN KESİLDİ, DUALARLA KARŞILANDI

AK Parti Gönen Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı, İlçe Başkanlığında Kurban Kesilerek, dualar edildi. Odabaşı, Gönen Belediye  Başkanı Hüseyin Yakar’ı, MHP Gönen İlçe Başkanı Hasan Akgün’ü, DP Gönen İlçe Başkanı Mustafa Güner ve Belediye Başkan Adayı Yılmaz Akıncı’yı ve Gönen İlçe Kaymakamı Faruk Bekarlar’ı Makamında Ziyaret Etti.

AK Parti Gönen İlçe Başkanlığında ” Benim Sevdam GÖNEN” diye yola çıktık diye sözlerine başlayan Odabaşı; ” İlçe Başkanımız Av. Merve Üncük İşgüden, Kadın Kolları Başkanımız Firdevs Tümen ve burada bulunan tüm dava arkadaşlarıma bu renkli karşılamadan ötürü çok teşekkür ederim ” dedi.

Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ı ziyaret eden Odabaşaı; ” Sizlerin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Rabbim bu kutlu davayı bizlere nasip etti ve hep birlikte Gönen için çalışacak ve dördüncü dönemde de AK Parti bayrağını belediyemize dikeceğiz” Dedi.

Yakar; ” Bu gün bu koltukta ben olabilirim, yarın Erdinç kardeşim. Önemli olan bir ve beraber olmamızdır. Sizlerin bu ziyaretinizden çok memnun kaldım” dedi.

Cumhur İttifakının bir diğer temsilcisi olan MHP İlçe Başkanlığında ise son derece samimiyet hakimdi. MHP İlçe Başkanı Akgün; ” Sayın başkan Erdinç Odabaşı’na başarılar diliyorum. Çalışmalarında hep birlikte olacağız. Genel Başkanımızın direktifleri ile sizlerle omuz omuza mücadelemizi vereceğiz” dedi.

DP İlçe Başkanlığını da ziyaret eden Odabaşı ” Bizler Gönenliler olarak tek bir amacımız var o da birlik ve beraberlik içerisinde GÖNEN olabilmektir” dedi.

Gönen İlçe Kaymakamlığında Faruk Bekarlar tarafından kabul edilen AK Parti Gönen Belediye Başkan Adayı Odabaşı ve partililer burada sohbet ettiler.

Odabaşı; Tüm ziyaretlerinde İlçe Başkanlarına ve Kaymakam bey’e çiçek takdim etti.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği