Lotus Psikolojik Danışmanlık Merkezi Gönen’de açıldı

Psikolog Betül Nevşehir Çoban ile eşi Fatih Çoban’ın sahibi olduğu Özel Lotus Psikolojik Danışmanlık Merkezi, 21 Aralık 2018 Cuma günü açılarak hizmet vermeye başladı.

Gönen’de psikolojik danışmanlık merkezi olarak hizmete başlayan Lotus Psikolojik Danışmanlık Merkezi, törenle açıldı.

Çarşı Camisi karşısı Müftülük Binası ikinci katta hizmet vermeye başlayan Psikolojik Danışmanlık Merkezinde Çocuk-Ergen-Yetişkin ve Aile Danışmalığı hizmeti veriliyor.

Açılışa çok sayıda aile yakını ve davetli katıldı.

Psikolog Betül Nevşehir Çoban yaptığı konuşmada, “Öncelikle hepinize tekrardan bu güzel ve özel günümde bizim yanımızda olduğunuz için ve gösterdiğiniz desteklerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum.

Yaşam kalitesini artırmak ve ruh sağlığını korumak adına profesyonel olarak psikolojik danışmanlık hizmeti veren yeni merkezimizin açılışına hoş geldiniz.

Psikoloji biliminin yeniliklerini takip eden ve her geçen gün kendini geliştirip sizlere daha iyi bir hizmet sunmayı hedefleyen kurumumuz, alanında yaptığı atılımlarla farklı bir bakış açısı ve farkındalık yaratmayı hedeflemektedir.

Bugün davetimize katılan, yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyorum. Oldukça heyecanlıyım. Gönen için iyi şeyler yapmak istiyorum. Bizim için yeni bir başlangıç ve güzel başlangıçlar yaptık.

Çok kişiyle iletişim halindeyiz ve aldığımız geri dönüşler sonucunda böyle bir ihtiyacın olduğunu gördük. Gönen’e hizmet vermek için Psikolojik Danışmanlık Merkezi’ni hizmete açtıklarını ifade eden Çoban, ayrıca açılışa katılarak kendilerini mutlu eden ve çiçek gönderip sevinçlerine ortak olan tüm dostlara teşekkürlerini iletti.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın