Mimar ve Mühendislerle Bir Araya Geldi

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz; Mimar ve Mühendislerle Bir Araya geldi. Toplantıda, Karşılıklı Çözüm Önerileri Değerlendirildi.

Gönen Belediyesi  İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne yapılan inşaat ruhsat başvuruları ve yapı kullanma izin talepleri gibi çeşitli işlemlerin önündeki işlemlerin azaltılması masaya yatırıldı. Karşılıklı çözüm önerilerinin de değerlendirildiği toplantıya, Belediye Başkanı İbrahim Palaz, başkan yardımcısı Mehmet Yılman, belediye meclis üyesi Cihan Berk Umay, mimar ve mühendisler ile inşaat firması temsilcileri katıldı.

Toplantıda amaçlarının şehre ortak akıl ve projelerle daha iyi hizmet etmek olduğunu belirten Başkan Palaz, “Gönen Belediyesi olarak toplumun her kesiminin fikirlerini almaya devam ediyoruz. Projelerinizi hazırlarken sizlerle görüş alışverişinde bulunup, ortak fikirlerin çıkmasını arzu ediyoruz. Böylelikle üzerinde durulan çalışmaların daha kısa sürede ve hızlı şekilde hayata geçmesini sağlayacağımıza inanıyorum.” dedi.

Başkan İbrahim Palaz’ın konuşmasının ardından toplantıda söz hakkı alan Mimar ve Mühendisler, görüş ve önerilerini dile getirdiler.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın