MÜDÜR KARTAL: “DAHA GÜVENLİ, DAHA YAŞANIR BİR GÖNEN İÇİN ” VATANDAŞLARIN DESTEĞİNE İHTİYACIM VAR

Yaklaşık 3 Ay Önce İlçemizde Göreve Başlayan İlçe Emniyet Müdürü Metin Kartal; ” Vatandaşlarımızın Huzuru ve Güveni Kadar Benim İçin Önemli Olan Vatandaşlarımızın Desteğidir.Etraflarında Gördüklerini, Duyduklarını ve Şahit Olduklarını;  24 Saat Hiç Çekinmeden Kapımı Çalabilirler, Telefonumu Arayabilirler. Sadece Etraflarında Yaşanan Olumsuzlukları Değil Her Konuda Bana Tereddütsüz Ulaşırlarsa Sevinirim ” Dedi.

Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Emniyet Müdürü Metin Kartal’ın himayelerinde son bir ay içerisinde suç ve suçluları önleme anlamında pandemiyi yoğun bir şekilde yaşadığımız ve her alanda emniyet güçlerinin görevlendirildiği bu süreçte yapmış oldukları başarılı operasyonlar sayesinde uyuşturucu imalatı ve satışı yapan 7 şahsı göz altına almış Adli makamlarca 1 kişi tutuklanarak ceza evine teslim edilirken diğer 6 şahıs adli kontrol şartı ile serbest kalmışlardır.

Özellikle son günlerde yapılan başarılı çalışmalara neticesinde ele geçirilen Metanfetamin, Esrar, Bonzai ve ekili durumdaki hint kenevirleri ele geçirilmiş ayrıca; uyuşturucu maddeler ile birlikte bir adet hassas terazi ve uyuşturucu maddelerin içimi için özel düzenekler ele geçirilmiştir.

Gönen İlçe Emniyet Müdürü Metin Kartal; ” COVİD-19 Pandemi şartlarının en ağır olduğu ve bunula birlikte 29 Nisan akşamı başlayan tam kapanma ile birlikte ekiplerimizin üzerine düşen iş yükünün artmasına rağmen Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımını önlemeye yönelik çalışmalarımız,  genel güvenliği ve asayişi sağlamaya yönelik çalışmalarımız aralıksız ve titizlikle devam etmektedir. Tüm bunların yanı sıra vatandaşlarımızın da desteğine ihtiyacımız var. Her konuda bana ulaşabilecekleri gibi etraflarında gördükleri her hangi bir olumsuzluğu çekinmeden emniyeti arayarak bildirebilirler. Kendilerini hiç bir zaman ifşa etmeyeceğimizi bilsinler. Havaların ısınması ile birlikte özellikle zemin katlardaki konutların cam ve balkon kapıları açık bırakılmakta, bu konuda lütfen biraz daha duyarlı olmalarını rica ediyorum. İnanıyorum ki! bu zorlu dönemi de hep birlikte atlatacağız” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın