MUHTARLARI DİNLEDİLER

Bandırma Kaymakamı, Gönen Kaymakam Vekili Günhan Yazar ve Beraberindeki Gönen İlçe Protokolü; Gönen Merkez ve Kırsal Mahalle Muhtarlarının Sorunlarını Dinledi.

Gönen İlçe Milli Eğitim Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, merkez ve mahalle muhtarlarından mahallelerindeki sounları kısaca anlatılması istendi. Tüm kamu kurum amirlerinin de yer aldığı toplantıda, kurum amirleri notlarını aldı.

Bu arada, bazı mahalle muhtarları, mahallelrinde hiç bir sorun yok derken, bazı mahalle muhtarları ise biz burada 5 senedir toplanıyoruz, sorunlarımızı dile getiriyoruz, ama nedense not alınmaktan ileriye geçilmiyor dediler. Sebepli Mahalle Muhtarı Mustafa Emin Yıldırım; ” Tüm sorunlarımızı hallettik, mahallemize bir tek doğal gaz ile metro bekliyoruz” demesi üzerine tüm salonda gülüşmeler oldu.

Tuzakçı Mahalle Muhtarı Şeref Özbay; ” Mahalle olarak kendi imkanlarımızla yaptırdığımız kameraları, sağ olsun Gönen Belediyemiz tamirini bile yapamıyor. Hangi sorundan bahsedeyim. Mahallemde insanlardan kaçar oldum. Vatandaşlar Biz işi yaptıramıyorsun diyorlar. Tüm mahallelerimizin sorunları var” dedi.

Toplantı sonunda, Gönen İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğünce katılımcılara Gönen Öğretmen Evinde yemek ikramı yapıldı.

Toplantıya, Gönen İlçe Kaymakam Vekili-Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Jandarma Komutanı Bnb.Temel Kılıç, İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç ve kurum amirleri katıldılar.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın