MÜSİAD YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği ( MÜSİAD ) Bandırma Şubesinin 19. Olağan Genel Kurulu Dernek binasında gerçekleştirildi. Genel kurula MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri Oktay Dede, Ahmet Şekerli ve Arif İbrahim Özbek, MÜSİAD Balıkesir Şubesi Başkanı Tuncay Yıldız, Ak Parti İlçe başkanı Alp Bostancı, İyi parti Belediye Başkan aday adayı Ersan Kırbaş, İlçe Başkanı Necmi Sert ve Eti maden İşletme Müdürü Münir Yahşi katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Oktay Dede, Arif İbrahim Özbek ve Tolga Tetik’ten kurulu divan heyeti seçildi. Faaliyet ve denetleme kurulu raporları okunarak ibra edildi. Görevi devreden Ahmet Çömez kısa bir teşekkür konuşması yaparak “ görev süresince elimizden geleni yapmaya çalıştık. Şükürler ederek görevimizi gençlere bırakıyoruz. Yeni seçilecek arkadaşlarımıza her türlü yardımı yapacağız. “

MÜSİAD Bandırma Şube Başkanı seçilen Ali Şengül’de gösterilen teveccühe teşekkür ederek “ Genç ve dinamik bir ekiple bu göreve talip olduk. Bize devredilen bu bayrağı daha yukarılara taşıma gayreti içinde olacağız. Öncelikli hedefimiz 56 olan üye sayımızı arttırmak olacak. Kurumsallaşarak, Bandırma’ya yeni bir dernek binası kazandırmayı hedefliyoruz. “ dedi.

Genel kurul sonunda MÜSİAD Genel merkez yöneticileri eski başkan Ahmet Çömez’e teşekkür plaketi verdi.

Yeni seçilen yönetim kurulu şu üyelerden oluşuyor; Ali Şengül, Kürşat Topçu, Adem Özdin, Recep Ökmen, Mücahit İnce, Bekir Fatih Tanbatar, Mehmet Özenç, Mehmet Özbay, Harun Balat, Murat Gülmüş.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın