MUTLULAR GRUP’A , LİDER MARKA ÖDÜLÜ

Türkiye Lider Marka Ödülleri 22 Temmuz’da Hilton İstanbul BomontiHotel’degerçekleştirilen  organizasyonla sahiplerini buldu. İnşaat’tan Makineye, Tarım’dan Turizm’e, Sinema’dan Müzik ve Sanat Dünyasına fark yaratan, zirveye koşan başarılı isimler Lider Marka Ödülüne layık görülürken, Türkiye Lider Marka Ödüllerinin sahiplerinden biri de  MUTLULAR GRUP adına Borsa Başkanı iş adamı İbrahim Mutlu  oldu.

Öykü Serter ve Ufuk Özkan’ın sunuculuğunu yaptığı ödül töreninde ünlü Keman Sanatçısı Canan Anderson keman resitali sunarken, Hande Yener konseri törene renk kattı.

TÜRKİYE LİDER MARKA ÖDÜLLERİ 2019’DAN GÖRKEMLİ GECE

Türkiye Lider Marka Ödülleri 2019 Ödül Töreni önceki akşam Hilton İstanbul BomontiHotel’de iş, sanat ve cemiyet dünyasından geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Strong Medya evsahipliğinde, Marka ve Kariyer etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türkiye Lider Marka Ödülleri’nin sunuculuğunu Öykü Serter ve Ufuk Özkan üstlendi. Kendi alanlarında önemli projelere imza atan, hayata geçirdiği başarılı çalışmalarla adından söz ettiren ve faaliyet gösterdiği alanın gelişimine katkı sağlayan kişi ve kurumlara verilen Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni’nin açılış konuşmasını Tarbigem Genel Başkanı Fuat Kukut yaptı.

Geceye olan katılımın çok yüksek olduğunu belirten Strong Medya Yönetim  Kurulu Başkanı Ziya Çiçek, “kısa sürede organize ettiğimiz Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni her yönüyle muhteşem oldu. Törene katılan misafirlerimizin gösterdiği ilgi ve beğeni, güzel bir iş çıkarttığmızın göstergesidir. Gördüğümüz ilgi 2020 yılında gerçekleştirmeyi planladığımız törenimiz için güçlü bir motivasyon kaynağı” açıklamasını yaptı.

 

Türkiye Lider Marka Ödüllerinin sahiplerini bulduğu ödül töreninde Yılın Yenilenebilir Enerji Sektöründe Katkı Ödülü MUTLULAR GRUP’un oldu.

Mısır ve Çeltik sapı gibi tarımsal atıkların yakıt olarak değerlendirildiği Mutlular Biyokütle Enerji Tesisi, saatte 30 mega watt’lık enerji üretimi  ile bölgenin ve Türkiye’nin enerji ihtiyacına katkı sağlıyor.

Türkiye’nin en büyük çeltik üreticileri arasında yer alan Mutlular Grup, tarımsal ve hayvansal atıkların enerjiye dönüştürülmesi adına Balıkesir Gönen’de 100 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği biyokütle Enerji Tesisi ile Türkiye Lider Marka Ödüllerinde yılın Yenilenebilir Enerji Sektörüne Katkı Ödülünün sahibi oldu.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın