Nereden Biliyorsunuz Adayın Dışardan Biri Olmayacağını Subaşı: Ak Parti Aday Adaylarını Uyardı..!

AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz ve AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Yavuz Subaşı, Belgin Gökçe Uygur,Pakize Mutlu Aydemir ve Mustafa Canbey Gönen’de  Gönenli Mehmet Efendiyi Anma paneline katıldılar.

AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz ve AK Parti Balıkesir Milletvekilleri ilk olarak Ak Parti Gönen İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Gönen’li Yavuz Subaşı ilk olarak kısa bir konuşma gerçekleştirdi, Subaşı; ” Son günlerde Ak Parti Gönen Belediye Başkan Aday Adaylığı yarışına giren arkadaşlarımın yanlış kanılara girdiğini gördüm. Sırf bu yüzden bir aydır Gönen’e gelmiyorum. Şu benim yakınım bu benim arkadaşım diye bir şey yok bir tek şey var o da burada aday adayı olan 13 arkadaşımda benim başkan adayımdır. Sayın Cumhurbaşkanım kimi aday olarak gösterirse onunla hep birlikte Ak Part bayrağını daha yükseklere taşıyacağız. Ab altından sopa göstermiyorum, direk söylüyorum Aday belirleme süreci ile alakalı farklı yollara başvuranlar kesinlikle kaybedeceklerdir. Bunu böyle bilin, nereden biliyorsunuz bu aday adayların haricinde bir ismin çıkmayacağını. Önümüzdeki hafta içerisinde kesin aday belirlemesinin tamamlanacağı inancındayım” Dedi

Burada Ak Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz yapmış olduğu kısa konuşmada; ” Gönen bizim için çok önemli, Sayın Vekilimiz Yavuz Subaşı’nın da değimndiği gibi bir tek amacıöız var oda, Ak Partinin oy oranlarını arttırmak. Bunun için çalışacağız ve 20 ilçe ile birlikte Büyükşehiri de kazanacağız. Bu gün burada bulunma sebebimiz Merhum Gönenli Mehmet Efendiyi Anma Paneli’ne katılmak. İleriki günlerde sizlerle ve Ak Parti Gönen Belediye Başkan Adayının belirlenmesi ile birlikte çalışmalar sürdüreceğiz” Dedi.

Daha sonra diğer Ak Parti Balıkesir milletvekilleri, Belgin Uygur, Pakize Mutlu Aydemir ve Mustafa Canbey sırasıyla selamlama konuşması yaptılar.

Vekiller ve beraberinde Ak Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar ve Ak Parti Gönen İlçe Başkanı Mustafa Ergun Bandırma Onyedieylül Üniversitesi, Gönen İlçe Müftülüğü ve Gönen Belediyesi tarafından hazırlanan ve Moderatörlüğünü Aarştırmacı Gazeteci Yazar Mehmet Kamil Berse’nin yaptığı ve Din İşleri Yüksek Kurulu Emekli Üyesi Recep Akakuş ve Sultan Ahmet Camii Emekli İmam Hatibi Emrullah Hatipoğlu’nun konuşmacı olduğu Gönenli Mehmet Efendi’yi Anma Paneline katıldılar.

Burada Ak Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz ve Ak Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı kısa bir selamlama konuşması yaptılar.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın