OK; BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ!

CHP ve İyi Parti’nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail OK’tan Edremit  Körfezi çıkartması. Millet İttifakının Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan ARSLAN ile sivil toplum örgütlerini ziyaret etti.

 

CHP ve İyi Parti’nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail OK’tan Edremit  Körfezi çıkartması. Millet İttifakının Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan ARSLAN ile sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. CHP Balıkesir Milletvekili Ensar AYTEKİN’in de katıldığı programda, CHP İlçe Başkanı Tayfun GERKUŞ’ta yer aldı. Ziyaretlere ilk olan Cumhuriyet Halk Partisi Edremit İlçe Başkanlığından başlayan Ok partililere hitaben konuşma yaptı. Yoğun katılım gösterilen ziyarette Balıkesir’in bütün belediyelerine Millet İttifakı olarak talip olduklarını söyledi. Yoğun ilgi ile karşılaşan OK ’’Millet İttifakının mihenk taşı Balıkesir’dir. Türkiye genelinde millet ittifakının en başarı ili de Balıkesir olacak. ‘’ dedi.

EDREMİT’TE TURİZM 12 AYA YAYILACAK

Ziyaretlere ilk olarak Edremit Ticaret Odasından başlayan Millet İttifakı heyeti, Ticaret Odasında yönetim kurulu üyelerinin sorularını cevapladılar. Yaşanan ekonomik krizden dert yanan oda üyeleri büyükşehir belediye başkanlığından turizm e katkı sağlayacak  projeler beklediklerini söylediler. Bunun üzerine söz alan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail OK yapacağı projelerinden bahsetti. Sözlerine devam eden OK’’ Dünyanın en güzel yerlerinden biri olan Edremit Körfezi ne yazık ki hak ettiği değeri ne merkezi hükümetten nede Balıkesir Büyükşehir Belediyesinden görememektedir. Termal Turizmin, deniz turizminin ve dağ turizminin bir arada olduğu Edremit hazırladığımız projeler ile 12 ay Turizm sezonu yakalayacaktır. Bu konuda iddialıyız. Edremit’te Selman Hasan ARSLAN başkan ile uyum içerisinde büyük projelere imza atacağız.’’ Dedi.

OK; BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ!

CHP Balıkesir Milletvekili Ensar AYTEKİN, Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan ARSLAN, CHP İlçe Başkanı Tayfun GERKUŞ, İyi Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin KARABULUT ile birlikteki heyet Edremit Belediye Başkanı Kamil SAKA’yı ziyaret etti. 32 yıldır belediye başkanlığı yapan Kamil Saka’nın tecrübelerinden her zaman faydalanacaklarını ve birlikte çalışmak istediklerini söyleyen İsmail OK ‘’ Kamil başkan 32 yıldır başarılı bir şekilde hemşerilerimize hizmet etmiş bir belediye başkanıdır. Görevim süresince fikir alışverişi yapmak istediğim isimlerin başında gelmektedir. Bundan sonraki süreçte Selman Hasan Arslan başkanın da en büyük destekçisi olacağından şüphem yok. İnşallah birlikte başaracağız.’’ dedi.

ARSLAN; İLÇELERDE ALTIOK, BÜYÜKŞEHİRDE İSMAİL OK

Edremit Esnaf Odaları ve Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifini ziyaret eden heyet, oda başkanları ile bir araya gelerek taleplerini dinledi.  Oda başkanlarının Edremit üzerine şikayetleri arasında en dikkat çekici olan iddia Edremit’in 5 yıl boyunca hak ettiği hizmeti büyükşehir den alamadığını ve bir çivi dahi çakılmadığı olduğunu belirttiler. Bu konuda söz veren İsmail OK ‘’Edremit Hasan ARSLAN ile daha büyük değerler kazanacak, Hasan başkan ile en uyumlu çalışmayı yapacağımıza inanıyorum. Kendisinden olmayanı yok sayan bir anlayışı kabul etmemiz mümkün değil. Edremit hak ettiği yere gelecek’’ dedi. Daha sonra söz alan Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan ARSLAN ‘’Millet İttifakı en çok Edremit ilçesinde başarılı olacak. İsmail OK geçmiş yıllarda verdiği sözleri tutması yönünden herkesimin güvenini kazanmış kıymetli bir insandır. 2014-2019 yıllarından en büyük fark Büyükşehir Belediyesinin Başkanının İsmail OK olacak olmasıdır. En uyumlu çalışma sistemini yapacağız. Bu nedenle ilçelerde altıok, büyükşehirde İsmail OK sloganını ürettik’’dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın