Onlar Erdi Muradına..!

Ali Bağcı ile Burcu Dündar,görkemli düğün töreni ile dünya evine girdi. Gönen’in tanınmış işadamlarından Damla Kuyumculuğun sahibi Mustafa Bağcı ve Berra Bağcı’nın oğulları Ali Bağcı, Yusuf Ziya Dündar ve Ömriye Dündar’ın kızları Burcu Dündar ile Saklıbahçe Kır Bahçesi’nde yapılan görkemli düğün töreni ile hayatını birleştirdi.

Düğün törenine AK Parti Balıkesir eski Milletvekili Cemal Öztaylan,Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz,AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan,MHP Gönen İlçe Başkanı Hasan Akgün,AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kemal Kalyoncu,AK Parti Gönen İlçe Yöneticileri,Demokrat Parti Gönen İlçe Başknı Yılmaz Akıncı,MÜSİAD Bandırma Şube Başkanı Ali Şengül ve Yönetim Kurulu Üyeleri,Gönen Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hüseyin Yağcıoğlu,Gönen Devlet Hastanesi Baş Hekimi Dr. Ersin Atıcı,Gönen Ticaret Odası Meclis Üyesi Cemal Özden,Bağcı ve Dündar Ailesi’nin dost ve yakınları katıldı. Bağcı ve Dündar Ailesi’nin düğün törenine katılımın çok yoğun olduğu dikkatleri çekerken, düğün son derece renkli geçti. Bağcı ve Dündar Ailelerinin düğün töreninde tüm davetliler doyasıya eğlenirken, kusursuz denilebilecek organizasyon ile renklenen düğünde, eğlence tam anlamıyla doruktaydı. Düğün töreninde, davetliler unutulmaz bir gece yaşadılar. Bağcı Ailesinin ev sahipliğinde her şey’in dört dörtlük olduğu organizasyon, davetlilerden tam not aldı.Görkemli düğün organizasyonu, uzun yıllar hafızlardan çıkmayacak türden planlandığı gibi sonuçlandırıldı. Geç saatlere kadar süren gecede, her iki ailenin fertleri doyasıya eğlendiler. Renkli görüntülerin yaşandığı gecede, gelin ve damadın akraba ve arkadaşları yöresel oyunlarımızdan olan çifte telli oynayarak coşkulu bir gece yaşadılar.

Bizlerde Gönen Gürses  Gazetesi olarak, Bağcı ve Dündar Ailelerine hayırlı olsun, yeni evlenen çiftlere de ömür boyu mutluluklar dileriz.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın