Onu Her Yerde Görebilirsiniz..!

Cumhur İttifakının Gönen Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı, Gündüz Esnaf Ziyaretlerinde, Cenazelerde, Açılış Programlarında, Hasta Ziyaretlerinde, Parti Ziyaretlerinde, Akşam Nişan ve Düğün Merasimlerinde. Kısacası Onu Her Yerde ve Her Koşulda Görebilirsiniz.

Bizim Sevdamız GÖNEN diye yola çıkan AK Parti Gönen Belediye Başkan Adayı, Cumhur İttifakının Gönen Adayı Erdinç Odabaşı ve ekibi, her koşulda vatandaşlar ile kuçaklaşmaya ve Gönül Belediyeciliğini anlatmaya devam ediyor.

YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Vatandaşların fikirlerini önemsediklerinin altını çizen Odabaşı; ” Alışılmışın dışında, her anını vatandaşlarımızın içerisinde olmaya çalışıyoruz. Her ne kadar da bunu başarmaya çalışsakta, gönüllere dokunabilmek adına daha yapacak çok işimiz var. Bu anlayışla, toplumun her kesimine dokunmayı ve Gönül Belediyeciliğini anlatmaya devam edeceğiz. TEVAZU, SAMİMİYET VE GAYRET İLE yolumuza devam ediyoruz” Dedi.

PORJELERİMİZİ ANLATACAĞIZ

Resmi seçim çalışmalarının yakın bir süre içerisinde başlayacağını ifade eden Odabaşı; ” Gönen’imizin sorunlarını biliyoruz. vatandaşlarımızla yapmış olduğumuz ortak fikir alışverişleri sayesinde projelerimize netlik kazandıracağız. Bunun yanında Cumhur İttifakımızın diğer ortağı olan MHP’li arkadaşlarımızın da fikirleri önemsiyoruz. Onlarla da istişarelerde bulunacağız” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın