Operasyonlar Son Sürat

Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerinin Suç ve Suçlulara Yönelik Operasyonları Aralıksız Devam Ediyor.

Daha yaşanır bir şehir için çalışmalarını aralıksız sürdüren Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin başarılı çalışmaları netice veriyor.

Geçtiğimiz günlerde 90 yaşında M.H.Yurteri isimli şahsın ikametinden 6500 TL çalan bir şahıs Emniye Personelinin titiz çalışmaları neticesinde kıskıvrak yakalandı. Ekipler parayı yaşlı şahsa teslim ederken, olayla alakalı yakalanan şahıs M.T. ise çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Önceki gün bir istihbaratı değerlendiren Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler saat 18:30 sularında Bandırma yönünden ilçemize hareket halindeki 10 TM …. Plakalı özel otoyu Opet önünde durdurdular. Araçta yapılan aramalarda, yaklaşık 300 kişiyi zehirleyecek 300 GR Bonzai (uyuşturucu hap) ele geçitirldi. Araçta bulunan E.S., M.S., G.S.  ve K.K. isimli şahısların adli makamlarca sorgulamaları devam etmektedir.

Son günlerde özelliklede okulların açılmasıyla birlikte her türlü olumsuzluklara karşı tedbirleri sıklaştıran Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin İlçemizde yaşayan vatandaşlardan tek bir ricaları var. “ÇEVRENİZDE GÖRDÜĞÜNÜZ HER HANGİ BİR OLUMSUZLUĞU 155 İHBAR HATTINA BİLDİRİNİZ”

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın