Örnek Kutlama

Esnaf Ethem Yeşiloğlu; İtfaiye Haftası Münasebetiyle Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Amirliği Bağlı Gönen’de Görev Yapan İtfaiyeci Arkadaşlarını Unutmadı.

Türkiye‘de her yıl 25 Eylül ‘de başlayıp 1 Ekim günü biten hafta, Yangın Haftası olarak kutlanıyor. Bir hafta boyunca yayın organları ile halka, okullarda öğrencilere yangının zararları anlatılır ve yangından korunma yolları ve alınması gereken önlemler belirtilir. 2018 yılı Yangından Korunma Haftası ya da İtfaiyecilik Haftası 25 Eylül ile 1 Ekim tarihleri arasındaki haftada kutlanır.

Bu kapsamda İlçemizin sevilen esnaflarından Tırnova Mahallesinden Ethem Yeşiloğlu; İlçemizde görev yapan arkadaşlarını unutmadı. Onların her daim başımızın üstünde yeri var diyen Yeşiloğlu; ” Yılda bir günde olsa onları hatırlamak adına kendilerinin haftasını kutlamak için buradayım. Kendilerine çam sakızı çoban armağanı ufak bir hediye ile yanlarında bulunmak istedim” dedi.

Bizlerde Gönen Gürses Gazetesi olarak, duyarlı esnafımızı tebrik ediyor, İtfaiyeci arkadaşlarımızın haftasının da kutluyoruz.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın