ÖZEL HASTANE DEĞİL, DEVLET HASTANESİ GÖNEN DEVLET HASTANESİ

Gönen Devlet Hastanesinde Bundan Üç Yıl Önce Kurulan Palyatif Ünitesinde; Başhekim Ufuktan BAŞER Önderliğinde  Merhamet, Şevkat, İnsan Sevgisi, Yaşlıya Saygı, Hastaya Bakım, Hasta Yakınına Moral, Çalışanların Bir Ekip Ruhuyla Çalıştığı Bir Yerdir.

Her ne kadar da zaman zaman bilen veya bilmeyenin eleştirdiği Gönen Devlet Hastanesinden bahsediyorum.

İç yüzünü bilmeden eleştirdiğimiz, fakat başımız ağırdığında kapısını çaldığımız, her türlü tekkikler kısa sürede alınabildiği yerin adı Gönen Devlet Hastanesi.

Acımasızca kulaktan duyma sözlerle eleştirdiğimiz Gönen Devlet Hastanesi’nde; Sosyal sorumluluk adına bir çok etkinlikler gerçekleştirilmekte. İdarecisinden, doktoruna, hemşerisine ve hatta çalışanına varana kadar hepsinin tek bir amaçları var o da “ALLAH KİMSEYİ DÜŞÜRMESİN, BAŞIMIZDAN DA EKSİK ETMESİN” dediğimiz hastane’de sağlımız için emek vermekteler.

Hastane’de görev yapan Doktorlar, Hemşeriler, Hasta Bakıcılar , hasta ve hasta yakınlarının en çok ihtiyaç duydukları moral için kolları sıvadılar. Önce kütüphaneyi hayata geçirdiler, daha sonra da moral ve motivasyon adına, hastalara müzik etkinlikleri hazirladılar.

Son olarak ta Başhekim Ufuktan BAŞER hanımın önderliğinde Gönen Devlet Hastanesi Palyatif Ünitesinin üçüncü kuruluş yılını güzel bir organizasyon ile kutladılar.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın