ÖZKURT GÜVEN TAZELEDİ

101 Delegesi Bulunan Gönen Ziraat Odasının 24.Olağan Genel Kurulunda Kullanılan Oyların 56’sını Necati Özkurt Alırken 43 Oy Kemal Arpacı Aldı ve 1 Oy Boş Çıktı. Böylelikle Değişim Beklenen Gönen Ziraat Odasında, Özkurt Güven Tazeledi.

Gönen Ziraat Odası toplantı salonunda yapılan ve iki listenin yarıştığı genel kurulda, mevcut başkan Necati Özkurt, güven tazeledi. Gönen Ziraat Odası Olağan Genel Kurulunda başkanlığa Necati Özkurt yeniden seçildi. Gönen Ziraat Odası toplantı salonunda yapılan genel kurulda, mevcut başkan Necati Özkurt ile Kemal Arpacı başkanlık için yarıştı. Oy kullanan 100 delegeden 56’sının oyunu alan Özkurt, yeniden başkanlığa getirildi. Arpacı’nın 43 oyda kaldığı seçimde 1 oy da geçersiz sayıldı.

Genel Kurulun başlamasından önce kısa bir konuşma yapan Başkan Özkurt ; ” Genel Kurulumuza katılım gösteren Gönen Muhtarlar Derneği Başkanı Alaaddin Bayhan ve siz değerli delege arkadşlarıma teşekkür ederim. Her şeyin hayırlısı olsun” Dedi.

Divan başkanlığını Mustafa Güneri’nin yaptığı olağan genel kurulda maddeler ibraz edildi ve teker teker delegelere sunuldu ve oy çokluğuyla kabul edildi.

Hafta içersinde toplanacak olan Gönen Ziraat Odası Meclisi kendi içinde başkan ve yönetim kurulu üyelerini belirleyecek.

 

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın