ÖZTAYLAN: BEN DE SİZİNLE BERABERİM..!

Edincik merasında taş ocağı kurulması girişimine karşı çıkanlardan birisi de AK Partili eski Bandırma Belediye Başkanı, yine AK Parti eski Milletvekili ve Büyükşehir Belediyesi Başdanışmanı Cemal Öztaylan.

 

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun CHP, İYİ Prati, Gelecek Partisi İlçe örgütleri ve Edinciklilerin katıldığı toplantıda  Cemal Öztaylan da söz aldı. Halen AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın başdanışmanlığını yapan Cemal Öztaylan, merada taş ocağı kurulmasına kendisinin de karşı olduğunu söyledi.

Yüksek volümlü ve her seferinde tartışma yaratan konuşma tarzıyla bilinen Öztaylan, yine ilginç bir çıkış yaptı, Edincik Şehir Kulübü’nde toplanan kalabalığa “ben esas Doğruyol Partiliyim kardeşim” diye seslendi.

Öztaylan şöyle konuştu:

Biz burada karar mercii değiliz, ama bunun yanlış olduğunu ifade eden merciyiz. Siyaset yapmayalım. Sen CHP’lisin, ben AK Partiliyim eyvallah. Ama ben esas Doğruyol Partiliyim güzel kardeşim. Doğruyol’un eski Genel Başkanı rahmetli Demirel’in bir sözü vardır, ‘halka rağmen hiçbir şey olmaz’ diyor. Eğer ki siz bu olayın önündeyseniz, gerekli tepkiyi koyarsanız, valiye, kaymakama, neresiyle artık, siyah çelenginizi bırakırsanız, haklı sebeplerden eylem yaparsanız sizin önünüze kimse geçemez. Ben de sizinle beraberim.”

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın