PALAZ; DUR DURAK BİLMİYOR..!

Millet İttifakı (CHP) Gönen Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz, Gece Kırsal Mahalle Ziyaretleri, Gündüz’de Esnaf Ziyaretlerine Aralıksız Devam Ediyor.

31 Mart Yerel Seçimlerine 40 günden az süre kaldığı bu günlerde, meclis listelerini de netleştiren Millet İttifakı (CHP) Gönen Belediye Başkan Adayı İbarhim Palaz’ın hızına yetişilmiyor.

Gece; beraberindeki partililer ile kırsal mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Palaz, Gündüz de merkezdeki esnaflara ziyaretlerini sürdürüyor.

Gönen’in ve kırsal mahallelerin hak ettiği hizmet ve yatırımları kendi belediye başkanlığı döneminde alacağını da vurgulayan Millet İttifakının Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz; “Halkımızı sevecek ve onları kucaklayarak gönüllere gireceğiz. Halkımızın her anında yanlarında olacak, her kesimi dinleyerek sorunlarına çözüm üreteceğiz” Dedi.

Belediye Başkanlıklarında kapılarının sonuna kadar tüm vatandaşlara açık olduğunun altını çizen Palaz, ” Lafta değil, özde gönül belediyeciliği gerçekleştireceğiz. Sorunları tek başına kararlar alarak çözen değil, istişareler gerçekleştirerek toplumun yararına kararlar alacağız. Biz Gönen’i seviyoruz” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın